Питання ціни газу невіддільне від питання російської агресії – Канівець

канівець Питання ціни російського газу неможливо вирішити без припинення військової агресії проти України й відшкодування збитків від неї, вважає вважає Олег Канівець, народний депутат і керівник виборчого штабу кандидата в Президенти Анатолія Гриценка.

Так Канівець прокоментував відкритий лист прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка до лідерів Європейського Союзу.

«Яценюк намагається вирішувати питання ціни на газ в економічній, юридичній площині. Говорить про угоди й арбітраж. На жаль, цей шлях давно безперспективний. Москва вже не лише використовує газовий важіль як зброю, а й вторглася зі справжньою зброєю до України, вбиває наших військовиків і мирне населення. Поки не припиняться агресія й терор, поки Україні не буде повернуто Крим і відшкодовано збитки – надійно домовитися про ціну й гарантії газопостачання неможливо. Це нероздільні питання, що вимагають політичного вирішення на рівні всієї Європи», – сказав Олег Канівець.

Канівець назвав політичні принципи, на основі яких має бути врегульоване питання постачання російського газу в Україну та Євросоюз.

«Всі мають поділяти політичні принципи, на яких реально вирішити газове питання. Перше: в Європі неприпустимі загарбницькі війни й спонсорований державами тероризм – те, що Росія вчинила в Україні. Анатолій Гриценко постійно закликає до створення світової антипутінської коаліції, яка повалить фашистський режим у Москві економічними санкціями. Ця мета важливіша за егоїстичне прагнення окремих країн ЄС не сваритися з російським бізнесом. Друге: агресор і терорист Росія має відшкодувати збитки й втрати, яких вона завдала Україні. Лише за окупацію Криму ці втрати перевищують трильйон гривень. Третє: після припинення війни й покарання агресора газовий ринок Європи треба демонополізувати. Всі клієнти «Газпрому» мають об’єднатися й домовитися про єдину, справедливу базову ціну, – як це пропонує польський прем’єр Дональд Туск», – відзначив Олег Канівець.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *