Народна рада Закарпаття обговорила питання політичної кризи в державі та проведення позачергових президентських виборів

Народна рада Закарпаття обговорила питання політичної кризи в державі та проведення позачергових президентських виборів

перевибори21 травня у зв’язку із  загостренням  політичної  кризи  у державі та області, підготовкою до проведення позачергових виборів президента України, призначених на 25 травня 2014 року,  в м. Ужгороді відбулося позачергове  розширене засідання президії Народної ради Закарпаття (громадсько-політичної коаліції), участь в якому взяли уповноважені представники членів-організацій коаліції.
В ході обміну думками, члени Народної ради Закарпаття, критично оцінили політичну та соціально0економічну ситуацію в державі та на Закарпатті, та ухвалили відповідне звернення до виборців краю з нагоди позачергових виборів президента України (тест додається).
Учасники засідання заслухали також інформацію співголови НРЗ Павла П. Федаки про початок безстрокової політичної акції в м. Ужгороді з вимогою 100 %  перезавантаження і проведення нових виборів Верховної Ради України, органів місцевого самоврядування (сільських, селищних, міських, районних та обласних рад) та голів територіальних громад. Рішенням президії Народної ради Закарпаття вирішено підтримати дану політичну акцію та приєднатись до її проведення.
В ході засідання також було вирішено питання про увільнення від виконання обов’язків голови Комітету пропаганди та агітації Анатолія Костюха в зв’язку із переходом на іншу роботу. Новим головою Комітету пропаганди та агітації НРЗ обрано Василя Банка, учасника Київського Майдану 2013-2014 рр.
Участь в обговоренні питань порядку денного засідання президії Народної ради Закарпаття прийняли: Віктор Бедь, Петро Станко, Павло П. Федака, Є.Молнар, О.Дідух, М.Удут, В. Сіка та інші.
Прес-служба НРЗ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *