Майже 80 відсотків ужгородців проігнорують другий тур виборів міського голови

Майже 80 відсотків ужгородців проігнорують другий тур виборів міського голови

Надзвичайно брудна виборча компанія в обласному центрі Закарпаття впливає на рішення потенційних виборців про їх небажання брати участь у шоу провладних кандидатів. Брехливі випуски газет та платна реклама у соцмережах повністю дискредитувала кандидатів на посаду міського голови Ужгорода та осіб, які стоять за їх спиною.

В Ужгороді зіткнулися інтереси партії “Слуга Народу” та її сателіта “Рідне Закарпаття” з місцевим кланом братів Андріївих, який заручився підтримкою партії ВО “Батьківщина.

Перші висунули кандидатом у мери безробітного Віктора Щадея. На його стороні адмінресурс у вигляді прямої підтримки голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова та нардепа Роберта Горвата, правоохоронні органи в особі СБУ та Національної поліції, “м’який” підкуп виборців через залучення їх за грошову винагороду у якості спостерігачів за виборчим процесом, розиграші його кураторами коштовних речей (велосипеди, ноутбуки, смартфони) для тих, хто  прийде на дільниці.

За чинним мером Ужгорода Богданом Андріївим місцевий адмінресурс, працівники бюджетних установ, налагоджена мережа осіб, які мають досвід з роздачі грошей за голосування.

У цій ситуації майже 80 відсотків ужгородців проігнорують другий тур виборів міського голови. Наступного мера Ужгорода обиратимуть всього 20% мешканців обласного центру. З них від 15 до 20 відсотків викреслять у бюлетні обох кандидатів, залишивши переможцю мізерне число виборців.

Такий міський голова не буде легітимним, адже він представлятиме мізерну частину електорату. У випадку політичної нестабільності його можуть легко заставити скласти повноваження.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *