Майбутній голова Закарпатської ОДА перебуває у жорсткому конфлікті з ОПЗЖ та наркобаронами

Майбутній голова Закарпатської ОДА перебуває у жорсткому конфлікті з ОПЗЖ та наркобаронами

Про це пише у своєму телеграм каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/77

Ще трохи інфи про полковника СБУ Володимира Микиту, якого останню добу активно “їбашить” російськомовний телеграм та Фейсбук.

❗️Наступний очільник Закарпатської ОДА Віктор Микита зовсім не випадково був обраний президентом на посаду у один з найскладніших політично та економічно  регіонів України.

❗️До цього у 2019 році подібне антикризове рішення вже приймалося керівництвом держави. Тоді у розпал корумпованості та кримінального безладу в Запорізькій області Зеленский прийняв рішення призначити силовика керувати спецпідрозділом СБУ з метою зачистки регіону від кримінальних авторитетів, «ворів у законі», корумпованих чиновників і правоохоронців.

❗️Журналісти видання «Голос Запоріжжя» (https://golos.zp.ua/stati/225691/itogovyj-otchjot-za-2019-god-zaporozhskoj-monitoringovoj-gruppy-pravoohranitelnyh-vedomstv) та запорізькі активісти звертають увагу, що після призначення Віктора Микити за два роки Запорізька область була зачищена від цих кримінальних елементів. Це відчули усі. Особливо бізнес, який потрепав від рекету.

❗️У грудні 2020 р.в Запорізькій обласній раді назріла політична криза. Активісти зазначили, що тодішній голова ради Віталій Боговін продався опонентам з ОПЗЖ і проголосив себе обраним головою. Однак це були маніпуляції проросійських партій. У Запоріжжя прибув «десант» народних депутатів «Слуг народу» з Києва для врегулювання ситуації.

❗️Однак, як зазначають джерела, саме СБУ нівелювало основні загрози. Більшість депутатів з проросійських сил були корумповані або мали корупційне оточення. Усі знали, що підрозділ Микити тоді щільно документуавав проросійські сили (https://ua.interfax.com.ua/news/general/761011-amp.html). Окрім того, депутатів блокували і не пускали до сесійної зали невідомі люди з закритим обличчам, які представлялися громадськими організаціями. Цим питанням зайнявся спецпідрозділ. Невідомі розблокували установу не очікуючи на сутичку.

❗️Як наслідок, 24 грудня голову облради Запоріжжя змінили і втримали на цій посаді іншого депутата від «Слуг народу» (https://zaxid.net/v_zaporizhzhi_vtretye_za_devyat_dniv__zminili_golovu_oblasnoyi_radi_n1512333/amp).

❗️Також джерела зазначили, що Микита з перших днів роботи у Запоріжжі близько контактував Гаврилюком Ігорем, який очолював обласне Територіального управління Державного бюро розслідувань, що давало змогу яктивно працювати у бороть з посяганнями на територіальну цілісність та з незаконним обігом наркотиків.

❗️Відсутність інформації про силовика пояснюється  тим, що він не публічна людина і не потрапляв у жодні скандали. Але всі підтвердили, що саме його постать тримала в напрузі кримінал області.

❗️За інформацією від джерел саме Микита з самого початку був першою кандидатурою на посаду голови Закарпатської ОДА, після зняття з посади голови обласної ради Олексія Петрова – для стабілізації політичної та криміногенної ситуації в краї. Інші кандидати також розглядалися, але не змогли конкурувати за певним переліком необхідних для керівника Закарпаття якостей.

❗️Кому цікаво може передивитися список операцій СБу під керівництвом Микити у Запорізькій області:

https://ssu.gov.ua/novyny/u-zaporizhzhi-sbu-blokuvala-diialnist-vidomoho-v-rehioni-etnichnoho-orhanizovanoho-zlochynnoho-uhrupovannia-video

https://ssu.gov.ua/novyny/sbu-likviduvala-potuzhnyi-kanal-kontrabandy-narkotykiv-do-tymchasovo-okupovanoho-donetska-video

https://zp.npu.gov.ua/news/novini/zaporizki-pravooxoronczi-likviduvali-mizhnarodnij-kanal-postachannya-narkotikiv-z-teritoriji-polshhi-kitayu-nimechchini/

https://ssu.gov.ua/novyny/sbu-vykryla-skhemu-zlovzhyvan-na-zaporizkii-mytnytsi-lyshe-za-odnym-faktom-sluzhbovoho-nedbalstva-derzhavnyi-biudzhet-nedootrymav-42-mln-hrn

https://ssu.gov.ua/novyny/na-zaporizhzhi-sbu-zablokuvala-stvorennia-feikovoi-miskoi-rady

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *