Лише 10 відсотків мешканців Закарпаття вакцинувалися від Covid-19

Лише 10 відсотків мешканців Закарпаття вакцинувалися від Covid-19

У Закарпатській області відсоток населення, повністю вакцинованого від Covid-19, становить 10%. Одну дозу щеплення від коронавірусу отримали 15% мешканців Закарпаття. Разом з тим, станом на 12 жовтня, в області є 19 територіальних громад, де відсоток вакцинації не досяг навіть 10%.

Як під час брифінгу 12 жовтня зазначила епідеміологиня, регіональна координаторка вакцинальної кампанії від Covid-19 у Закарпатській області Вікторія Тимчик, станом на 12 жовтня 2021 року медики Закарпаття зробили 314 тис. щеплень від коронавірусу. 15% мешканці Закарпаття отримали одну дозу вакцини, враховуючи ті щеплення, які були зроблені в Угорщині, 10% закарпатців повністю завершили вакцинальний комплекс від Covid-19.

За словами Вікторії Тимчик, на Закарпатті дуже відрізняється відсоток вакцинації у різних районах області: найактивніше вакцинуються мешканці Ужгородського району – Сюртівська ТГ (46%), Ужгородська ТГ, Баранинська ТГ (по 44%), Чопська ТГ (39%), Малоберезнянська (31%).

У Мукачівському районі добрі показники у Верхньокоропецькій та Мукачівській територіальних громадах – 30 і 31% відповідно. У Берегівському районі тільки Косинська ТГ має результат у 32% вакцинованих мешканців громади.

Найменш активно вакцинуються жителі Тячівського району: тут є дев’ять громад із найнижчими показниками вакцинації від коронавірусу в Закарпатській області. У Тересвянській ТГ показник вакцинації становить 6%, у Буштинській, Дубівській, Нересницькій – трохи більше 5%, Солотвинська ТГ – 3%.

«Також на Тячівщині є громада, де найменший показник вакцинації – там кількість щеплених мешканців не досягає 1%», – зазначила Вікторія Тимчик.

За її словами, загалом у Закарпатській області 19 громад із 64 не мають й 10% охоплення вакцинацією.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.