Львівський УБОЗ обстріляв закарпатський Правий сектор

руслан5Міліція на Львівщині обстріляла і затримала групу закарпатського Правого сектору, що поверталася з АТО «Зник зв’язок із однією з груп Правого сектору, що поверталася із АТО. Наші хлопці поверталися із Донецька в Ужгород» – повідомив речник Правого сектору Закарпаття Володимир Гласнер. Він каже: «За непідтвердженою інформацією десь поблизу Стрия їх чекав УБОЗ і жорстко “прийняв”. Наразі зв’язку ні з ким немає. Намагаємося відшукати…». Й ось кілька хвилин тому інформація підтвердилася. Володимир інформує: «Групу Правого сектору Закарпаття при поверненні із зони АТО жорстко “прийняв” Львівський УБОЗ. Хлопці верталися додому з війни, після багатьох бойових операцій і виконаних бойових задач. При затриманні по них був відкритий вогонь. Оце так Батьківщина зустрічає своїх героїв?!!». Як то кажуть, коментарі тут зайві. Як відомо, окрім війни на Сході, триває неоголошена війна деяких представників влади проти патріотів, так, і закарпатська міліція часом демонструє своє вороже ставлення до Правого сектору і періодично вчиняє кроки у рамках кампанії дискредитації. Правий сектор, чиї члени зараз воюють на Сході добровольцями, проводили активні дії стосовно люстрації у тому числі міліцейських рядів, бороися зі зловживаннями людей в погонах тощо.

uzhgorod.in

3 Comments

  1. Не знаю, як за ПС, але довіри силовикам немає. Наразі вони своєю присутністю доять бюджет, виконуються завдання свого керівництва, далеко не завжди пов’язані з посадовими обов’язками та законністю + кришують власні бізнеси.

  2. У Украины еще остается шанс сбросить с себя цепи, пройти фазы перерождения и по настоящему очиститься, показав пример всему миру. Но мне кажется, что обновления в стране не будет. Мировой Капитал поставил в Украине своего смотрящего с “демократическим” лицом – он потихоньку сливает Украину. В массе своей люди остаются разобщены и слепы. Ищите на Ютубе выступления Дэвида Айка – вот уж кто зрит в корень. Мировой Капитал – противовес всем человеческим стремлениям. Эти вершители судеб априори не являются людьми, хотя так на них похожи. Эти твари – искусная подделка дьявола.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *