Львівський, Тернопільський та Івано-Франківський “Беркут” відмовився виконувати злочинні накази

Львівський, Тернопільський та Івано-Франківський “Беркут” відмовився виконувати злочинні накази

беркутПро це пише громадський активіст Зорян Шкіряк, зокрема, ось що він повідомив:

“Увага!!! Друзі, ви розумієте, що відбувається? Львівський, Тернопільський та Івано-Франківський “беркут” відмовився виконувати злочинні накази і не виступив роти мирних людей!!! Офіцери МВС середньої ланки, хоч поки ще не відкрито, але гостро засуджують вчорашню розправу спецназівців над дітьми.

Не виключено, що завтра, якщо нас буде понад 100 000 вони стануть поруч з нами! Україна повстала проти цих ганебних покидьків і їхнього межигірського пахана!!! Щойно виступив на Михайлівській, там вже понад 30 000 Киян! Машини сигналізують підтримку! Всі плюются на банду! Мені в лічку написали більше 200 повідомлень!!! Це люди, шо готові стояти до перемоги, до усунення Януковича! План дій у опозиції є! Час балачок і “розводняків” закінчився! Більше ніяких противсіхів і провокаторів. Ми – єдині! Політики і громадськість. Створено єдиний Штаб Народного Спротиву! Мета – усунення режиму Януковича!

Мужики, бляха-муха, невже будемо спокійно споглядати як ця сволота в шоломах з кийками, вбиває наших дітей та жінок!!!? Ми ж нащадки славних козаків, ми ж УКРАЇНЦІ!!! Сцикунів серед нас нема! Вийдемо разом і назавжди викинемо цих московських запроданців з України!!! Завтра може змінитися наша історія”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.