Львівську “еротичну діву” призначили ужгородським суддею (фото)

мартьяноваВища  кваліфікаційна комісія суддів України вирішила  призначити в Ужгородський міськрайонний суд Тамару Мартьянову.

Вона  нещодавно шокувала українських інтернет-користувачів. Кандидатка, що перебувала у резерві на заміщення вакантної посади судді у Львові розміщувала у соціальних мережах власні фотографії, на яких позує у прозорих сукнях, на пляжі, чи у сауні.

Знімки 27-річної Тамари Мартьянової були знайдені користувачами в одній із соцмереж. Але після ажіотажу жінка видалила свій акаунт. У свою чергу, за інформацією сайту Ragu.li, одним із суддів Франківського районного суду є мати Мартьянової.

Нині Тамара Сергіївна вперше випробує свої сили на Закарпатті, вже також в якості повноправного судді.

мартьянова3 мартьянова2 мартьянова

мартьянова4

 

8 Comments

 1. Вульгарна тьотка. Смахує на порнозвэзду, а не на суддю. Це мабуть нове лице ужгородської Феміди – натякає на продажність правсуддя.

 2. Все нормально не звертайте на тих писарів увагу.Яку посаду Ви б не занімали і інші теж кожний має право на своє власне життя.Як що Ви можете показати своє гарне тіло значить у Вас гарна душа тому ВИ і будете справедливою суддею.Не звиртайте увагу йдіть вперед….

 3. Пропоную показати більше тіла (ню…). Ну щоб впевнетись, що “душа” дійсно гарна 🙂

 4. Народ. ви такі обмежені і зависливі. КОЖЕН з вас хоче бути на її місці. от і казитесь. ви недолугі люди і мені вас шкода. доречі, вона лише конкурс на заміщення вакантної посади виграла а не суддею стала.

 5. Ви впевнені що їй 27 років? Гадаю не менше 37-42. А для такого віку -виглядає навіть шикарно.

  Кожна жінка хоче бути привабливою для протилежної статті і навіть та котра “виграла” конкурс. А те що у цієї жіночки все так з відтінком вульгарності вийшло, так вона не на мистецтврзнавця навчалась і навіть не у школі візажу. Хто на кого вчився – вона на юриста. Може в юриспруденції у новоспеченої судді буде більше вправності:)

 6. всі педики і всі жінки будуть казитися й писати мерзості на адресу цієї жінки,
  бо не може жіноча частина народу бути спокійною від пекучої зависті до такої вроди

 7. Народ тільки за 🙂
  Пропоную дрес-код для суддів: парик блондинистий з локонами + мантія гіпюрова.

  Дайош Домніцкого в стрігах !!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.