Лунченко зустрівся із делегацією Чеської Республіки

посолУ вівторок, 18 березня, голова Закарпатської облдержадміністрації Валерій Лунченко поспілкувався із Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Іваном Почухом. На зустрічі також були присутні заступник голови облдержадміністрації Андрій Сербайло та Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Мирослав Кліма.

Насамперед керівник краю подякував за підтримку Чеської Республіки у кроках України до Євро спільноти. Він зазначив, що сьогодні співпраця із західними країнами-партнерами є пріоритетною та значно сприяє у розвитку економічної та культурної галузей як України в цілому, так і Закарпаття зокрема.

– У складний для України у економічному та політичному плані час незмінним залишається зовнішній вектор розвитку країни –  вектор, направлений на Європейську спільноту, – наголосив Валерій Лунченко.

Надзвичайний та Повноважний Посол Іван Почух відзначив,  що Чеська Республіка всіляко підтримуватиме Україну на шляху до побудови
європейської, незалежної та демократичної країни.

– Сьогодні в Україні непроста ситуація, є багато проблем, які повинна вирішити нова влада. Перед лідерами, які були народжені Майданом, сьогодні стоїть непросте завдання. Переконаний, нинішній владі вдасться урегулювати усі конфлікти і вивести державу із економічної та політичної кризи. Тим самим втіливши у життя та мрії, за які боролися українці на Майдані, – відзначив Іван Почух.

Прес-центр ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *