Doc.ua запис до лікаря

Лунченко пройшов випробування натовпом (ВІДЕО)

Сьогоднішня ситуація в Закарпатській ОДА дзеркально нагадувала кількатижневу ситуацію в Ужгородській міській раді. В обидвох випадках незадоволений звільненням керівника підприємства натовп людей, брав в облогу керманичів регіону. 

В.о. Ужгородського міського голови Віктор Щадей не зміг пройти такого випробування і під тиском обставин написав заяву про звільнення. Сьогодні тримати удар довелося голові Закарпатської ОДА Валерію Лунченку, якого оточили незадоволені представники Іршавщини, вони вимагали поновлення на роботі директора місцевого Дерсжлісгоспу. Лунченко у складній ситуації повівся дуже достойно, спокійно вислухав претензії людей, сказав, що таке рішення не в його компетенції, а потім набрав по телефону голову Державного агентства лісового господарства Валерія Чернякова, який родом з Іршавщини. Той пообцяв особисто приїхати і владнати кофлікт.

Після акції громадськість Іршавщини поспілкувалася з учасниками акції “Закарпаття без Балог”, в результаті були знайдені спільні точки дотику з проблем люстрації влади на Закарпатті.

 

photo5 (1) photo3 (1)пікет-ОДА

 

 

photo4 (1)

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *