Ложка дьогтю до візиту президента Порошенка на пункт пропуску “Ужгород”

Ложка дьогтю до візиту президента Порошенка на пункт пропуску “Ужгород”

В неділю, 11 червня 2017 року, Закарпаття відвідав Президент України Петро Порошенко з нагоди символічного відкриття «дверей» у вигляді паспорта України до Європи та у зв’язку зі вступом в дію з 11 червня 2017 року безвізого в’їзду на територію ЄС. Все дійство проходило на вантажному КПП «Ужгород».

В мене, як журналіста газети «Трибуна», була виключна можливість поспілкуватись з Президентом та задати йому декілька запитань, які мене цікавили. Для цього потрібно було пройти акредитацію, щоб пройти на територію КПП «Ужгород», хоча за здоровим глуздом на таке свято мали б мати можливість потрапити всі бажаючі, тому що це свято для всіх громадян України, а не для вибраних, як згодом я це зрозумів потрапивши на святкування.

Прийшовши до обладміністрації де зібрались всі акредитовані журналісти, я побачив купу автобусів. В мене зразу виник сумнів щодо справжності цього свята, тобто для кого ці автобуси взагалі, так як журналістів зібралось від сили 25 – 30 чоловік, а автобусів було біля 10 – 12, що вміщали біля 50-ти чоловік кожен. Приїхавши на КПП «Ужгород» я побачив купу автобусів з районних центрів Закарпаття. Стало зрозуміло, що на свято як завжди привезли людей з районних центрів, які представляли районні адміністрації, лікарні та шкільні заклади. Людей звичайних, не працівників бюджетної сфери, як згодом вияснилось взагалі не було. 

Приїхавши та виступивши перед присутніми, президенти України та Словаччини пройшлись коридором в напрямку кортежу, робились багаточисельні селфі, відтак почали співати гімн України.  До честі Президента України, він зупинився та заспівав разом з нами.

Але основного, це розмови Президента Порошенко з народом не було – немає що відповісти Президенту Порошенко на питання чому низькі зарплати попри підняття мінімалки до 3 200 гривень. Але в той же час бюджетникам врізають ставки залишаючи по 0,5-0,75 від повної ставки. Чому так пане Президенте? Чому не приймаються закони, які б полегшували життя українців? Чому ми громадяни України вимушені наглядно доводити брехню Ваших ставлеників у владу, зокрема пані Южаніної, де ГО «Західноукраїнська Асоціація Власників Транзитних Авто» провівши акцію «МиколаЗапорожець» де ми наглядно вказали на щиру брехню Южаніної про євро 5, яке нібито вимагає в нас Євроспільнота? Чому ні один корупціонер та зрадники  команди Януковича, що вбивали Українців, не сидять в тюрмі?

Таких питань є ще багато і Ви не маєте на них відповіді. Тому для Вас зробили картинку та пригнали силоміць працівників бюджетної сфери на зустріч. Напевно було б краще, щоб Вас зустріли так, як зустрічають прихильники Президента Америки де їх є, як мінімум сотні тисяч, а то й мільйони. І йдуть вони цілими сім’ями та зі щирою душею.

Два рази в мене була нагода поспілкуватись з Президентом, але на жаль охорона акуратно за майку притримала та перекрила рух не давши запитати в Президента Порошенко про наболілі питання сотень тисяч українців власників авто з іноземною реєстрацією. Саме хотілось знати, яке бачення в пана Президента Порошенка на цю проблему, як він збирається його вирішувати і чи хоче він робити конкретні кроки, чи обмежившись останнім Указом пустити все на «авось», як і всі свої обіцянки за три роки. «БЕЗВІЗ» це не є заслуга Президента і його команди, вони виконали свою дипломатичну роботу за яку їм платять зарплату і народ терпить їх при владі попри корупцію і їхні неправди та схеми з бюджетом. Це пряма заслуга Майдану, Небесної Сотні та добровольців і армії, які захищають нас від російского агресора.

Тому пане Президенте вдумайтесь, чи Ви Президент всіх українців, чи тільки вибраних…

Віталій Тереля

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *