На Іршавщині у селі Бронька жінка у лісі знайшла мертвим свого чоловіка. Як з’ясували правоохоронці Іршавського райвідділу міліції , 66-річний мешканець села Броньки пішов сам до лісу, щоб заготовити дрова. Однак додому господар не повернувся. Родичі одразу почали його шукати і знайшли вже мертвим. Як виявилося, нещасного придавило зрубане дерево. Наразі міліція проводить перевірку обставин загибелі чоловіка, – інформуєІршавський РВ УМВС.
