Лісівники Ужгородщини вирощують посадматеріал для зеленого декору та ландшафтного дизайну

Лісівники Ужгородщини вирощують посадматеріал для зеленого декору та ландшафтного дизайну

Посадматеріал для зеленого декору та ландшафтного дизайну черговий рік поспіль вирощують ужгородські лісівники. Реагуючи на попит, зосередили увагу на найбільш затребуваних серед покупців вічнозелених та хвойних. Вирощують самшит вічнозелений, тую західну, ялівець звичайний, тис ягідний, тощо.

Втім, у асортименті мають і квіткові та навіть плодові породи. Розмножують рослини зеленим черенкуванням. Матеріал беруть зі своїх плантацій.

Як розповідає директор Ужгородського лісгоспу Василь Кий, цьогорічні черенки, що закладалися у травні, прижилися добре. Вирощують їх у спеціальних контейнерах та парниках. Для кращого росту рослин створюють парниковий ефект та забезпечують своєчасним поливом.

Щоб живці добре вкорінилися знадобиться близько двох років. Далі їх пересадять у шкілку, звідки вже можна буде в подальшому реалізувати.

За словами Василя Кия, придбавши такий посадматеріал, покупці виграють двічі. По-перше, у якості. Адже вирощують його за технологією та з дотриманням усіх вимог кваліфіковані фахівці. По друге, – в ціні. Порівняно з ринками чи профільними магазинами, ціни у лісгоспі є набагато доступнішими, адже товар пропонують від виробника.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *