Лауреатом 1-ої премії конкурсу-фестивалю «Країна Art Fest» стала студентка Ужгородського інституту культури і мистецтв

Лауреатом 1-ої премії конкурсу-фестивалю «Країна Art Fest» стала студентка Ужгородського інституту культури і мистецтв

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Країна Art Fest»!
В складних умовах пандемії коронавірусу, у яких опинилося людство, студенти та викладачі Ужгородського інституту культури та мистецтв продовжують успішно здійснювати дистанційний музично-творчий процес.
21 березня 2020 року ми стали учасниками Всеукраїнського конкурсу-фестивалю « Країна Art Fest», організованого Міжнародною корпорацією «Зоряні мости» за підтримки Міністерства культури України та Спілки композиторів України, який (дистанційно!) проведено у місті Вінниця. Мета конкурсу-фестивалю: розвиток і популяризація талантів юних виконавців та міжнародний обмін творчими досягненнями. У складі журі були високопрофесійні представники різних жанрів музичного мистецтва, заслужені артисти України, патронати та державні діячі мистецтва.
Лауреатом 1-ої премії конкурсу-фестивалю « Країна Art Fest» ( номінація «Інструментальний жанр-фортепіано(соло)», вікова категорія 15-25 років) стала наша студентка 2 курсу спеціалізації «Музичне мистецтво» Аліна Буцько, клас викладача Мирослави Максимівни Ліхтей.
Окрім «Диплому» конкурсу- фестивалю, яким нагороджено Аліну Буцько і «Подяки», якою відзначено високопрофесійну роботу викладача, конкурсантка отримала сертифікат вартістю 50 євро для відпочинку у творчому таборі “Разом” (Болгарія, м. Кітен) на літній період з 28.06.- 05.07.2020 року.
Тож, нехай дистанція не буде для нас перешкодою! Колеги та студенти щиро радіють успіхові Аліни Буцько та її викладача Мирослави Максимівни Ліхтей і бажають їм творчої наснаги та нових перемог!

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *