Лауреатами Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року» стали двоє закарпатців

Лауреатами Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року» стали двоє закарпатців

17 вересня у Львові відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року». Захід пройшов у Львівському університеті безпеки життєдіяльності.

Серед 10 людей, які врятували чиєсь життя, були і двоє закарпатців – 9-річна дівчинка з с. Синевир Міжгірського району Іванна Савка та рятувальник свалявського підрозділу ДСНС Антон Тарасов. Вони отримали цінний подарунок із рук Президента України Володимира Зеленського та диплом лауреата від Голови ДСНС Миколи Чечоткіна.

Обидві історії порятунку масштабно висвітлювалися свого часу в засобах масової інформації. Іванна Савка у жовтні 2019 року врятувала під час пожежі в будинку свого маленького братика. Тоді дівчинці було 8 років, а її брату – лише чотири. Іванна, побачивши вогонь, не розгубилася і, зрозумівши що не зможе вийти через двері, вийняла з вікна москітну сітку. Таким чином вона вибралася назовні сама й винесла братика Романа.

У той же час свалявський рятувальник Антон Тарасов надав необхідну допомогу чоловікові, якому стало зле в лісі під час збирання грибів. Успішною цю рятувальну операцію зробила маленька собачка Капітошка. Вона не відходила від свого господаря, що лежав на землі без свідомості, і саме її гавкіт привернув увагу Антона Тарасова. Рятувальник правильно визначив імовірну причину погіршення самопочуття й надав медичну допомогу. Після цього він протягом 2,5 км допомагав нести колегам ноші, аби передати потерпілого в руки лікарів.

Обидва закарпатських лауреати є прикладом для наслідування, адже в складній ситуації вони проявили сміливість, небайдужість і врятували життя іншій людині, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *