Київські журналісти зацікавилися родинними тендерами у Мукачівській міській раді (ВІДЕО)

“Народна прокуратура” встановила, що ТОВ “Закарпатська продовольча компанія” отримала понад 4 мільйони гривень для харчування медичних та освітніх закладів м.Мукачева. Серед засновників компанії представники родини Балог. Але Мукачівський міський голова Андрій Балога стверджує, що його родичі не мають відношення до цієї структури.

Також медійники також поспілкувались телефоном із нардепом Віктором Балогою. Відповідь – наша родина не має відношення до ТОВ.

Відео дивитись з 11:40 хв.

3 comments

власта says:

прости боже цих відморозків аферистів. скільки біди вони людям за роки експлуатації всього мукачева на свою власну користь зробили? ніхто не знає скіко вкрадено, скіко вивезено, скіко відбрано силою за так, скікох людей унизили, зробили голими і босими, скіко пропало без вісти, ніхто не знає, один сятий бог майже і тот догадується. а тепер син продовжує сю тиранію батьківську, як вони вміли усі роки виходити сухими із води, місто батько передав сину у спадок разом із людьми рабами, усі тихо моляться чи прийде у мукачево розкріпачення в повному значенні слова, хто в кінці насмілиться провести повний аудит влади, яку узурпували антихрести із завидова, які із себе возомнили месію, а тепер як піде час встановлення статусу КВО відхрещуються від свого. головне подивимося як свої щурі перші будуть із патрохами здавати свого боса, старого і малого, як за пять копійок

мукачево24 says:

Давно пора розiбратись!!!!
Лиш файтова полiцiя не при дiлах!!! Ще і поілцію утримує собі малий Андрій для захисту своїх інтересів. А про конфлікт інтересів він ніні! вовк у ягнячій шкурі!!!

иоан says:

слишь Андрюша, тебя эта фирма твоего отца родила, вырастила, выучила коекак, тти и твоя уся большаф файта живете припеваючи, слуги вас обрабатывают, на вас работают сотни моральных рабов, вы с этой фирмы построили себе замки “выбороли” статусы нардепов, меров, министров и всякей отпетой братии, все что связано с этой закарпатской продовольственной группой по названием простым-
БАРВА, это ваше родственное гнездо, из которого вылупливаются такие кроршуны, которые отказываются привселюдно на вопросы журналиство от своего “нажитого непосильным трудом”, стыдно, отрекаться от себя самого впервую очередь, это говорит о твоем моральном упадке,, когда ты Андрюша готов продать свою мать за 5сребренников.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *