Кросфіт челендж “Карпатська миля” пройде в Ужгороді

Кросфіт челендж “Карпатська миля” пройде в Ужгороді

В Ужгороді відбулося засідання, головною темою якого стало проведення відкритого кросфіт челенджу «Карпатська миля».

Мета заходу–створення доступних умов занять фізичною активністю для молоді, пропаганди здорового способу життя та розвитку спорту.

Як розповів Артем Топчанюк, кросфіт челендж «Карпатська миля» – це комплексно – атлетична вправа, яка базується на загальній, фізичній підготовці атлета та здатності виконувати ним вправи за визначений проміжок часу. «Вправа складається з чотирьох окремих елементів об’єднаних в одну милю (1.6 км): 400 м випади; 400 м широкий стрибок з двох ніг; 400 м перенос ваги 20 кг над головою на прямих руках; 400 м «Ведмежа проходка» на руках і ногах. Організовує челендж тріатлон-клуб «Елерон»», – каже Артем Топчанюк.

Реєстрація на змагання розпочнеться у неділю, 6 вересня, о 8:30. Всіх учасників розділять по 8 осіб на 8 доріжок. Змагання кросфіту дуже специфічні, каже Артем Топчанюк, не кожен охочий може взяти участь. Зате кожен учасник отримає заохочувальні призи і медалі. Всі учасники буду застраховані на цей день, всі карантинні вимоги дотримані.

Даніела Муратова, головний суддя змагань зауважила, що такі заходи – це завжди яскрава подія та гарні спогади. «З радістю відгукнулася на запрошення. У нас хороший досвід проведення нещодавно змагань з плавання, які отримали багато позитивних відгуків. Зараз у кросфітчеленджі братимуть участь чоловіки та жінки, старші 18-ти років. Вправа виконується в бронежелеті вагою до 9 кг, безперервно, поки не завершено норматив, – прокоментувала Даніела Муратова. — Всі змагання, які ми проводимо, це не тільки пропаганда здорового способу життя. Це цікаві заходи, активність і магніт для спортивного туризму, який дуже популярний».

Костянтин Гулеватий, співорганізатор додав, що завжди радий підтримати популяризацію спорту та здорового способу життя. Він, як співвласник фітнес-центру забезпечуватиме учасників інвентарем.

Артем Топчанюк також поінформував про наступні спортивні заходи, які будуть проходити в Ужгороді. Зокрема, у суботу в місті будуть запускати споруджений мототрек, на якому 20 вересня пройде 2-ий етап Кубку України по мотокросу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *