Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Крах “Єдиного Центру” на Закарпатті

Крах “Єдиного Центру” на Закарпатті

Позачергові вибори до Верховної Ради України продемонстрували закарпатцям, що команда Віктора Балоги суттєво втратила свої позиції у порівнянні з парламентськими перегонами 2014 року. Тоді Мукачівський клан заволодів 4 мажоритарними мандатами з 6 можливих у Закарпатській області. Тільки Ужгородський ( нардеп Роберт Горват) та Свалявський (нардеп Михайло Ланьо) виборчі округи обрали незалежних кандидатів. Пізніше від Балог відійшов їх двоюрідний брат Василь Петьовка , який з вуст Віктора Балоги почув на свою адресу немало брудних висловів.

За 5 років ситуація кардинально змінилася і команда “Єдиного Центру” виявилася аутсайдером на всіх закарпатських округах за виключенням Мукачівського №69. Павло та Іван Балоги, Василь Йовдій, Михайло Фединець опинилися далеко позаду фаворитів перегонів у своїх округах, займаючи від 4 по 9 місця у списках кандидатів.

Віктор Балога ж має шанс  отримати “вовчий білет” у Верховній Раді за результатами виборів по-мукачівськи.

Перемогу над Едгаром Токарем йому можуть забезпечити голоси циганського табору та лікарні, якщо суди та поліція, які займаються розглядом кримінальних проваджень по порушеннях у 69 окрузі не зроблять свою роботу чесно і безпристрасно.

Так чи інакше, а політична зірка клану Балог заходить. Ставка виключно на родинні зв’язки не виправдала себе і ми незабаром побачимо, що Мукачівську Ратушу займуть політики нового покоління.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *