Корумповані судді хочуть відібрати гуртожиток від ужгородців

джамбулаПро це інформує користувач мережі Фейсбук Стас Числа: “Продовжую писати з приводу того, що відбувається навколо нашого будинку (Джамбула, 50). Раніше були емоції, тепер справа за тверезою інформацією. Більш докладно я напишу на днях, а зараз про нагальну проблему.

11.04.2014 року Ужгородська міська рада винесла рішення №1256 про передачу нашого гуртожитка на баланс міста але зараз все відбувається так, щоби відмінити це рішення.

Позивачем є ТОВ “Патент”, якому належить гуртожиток. У нас є всі докази того, що він був привласнений нечесним шляхом, а також відповідне рішення суду від 2004 року. Відповідальність за те, що відбулося несуть особисто:
– власники ТОВ “Патент” – Володимир Гісем та члени його сім’ї, які є власниками всього пакету акцій;
– керівник ТОВ “Патент” – Ключевський І.І.;
– велика купа чиновників різного рівня, які на протязі усіх 18 років роблять усе, щоби лишити нас права на приватизацію нашого законного житла. На даний момент я не знаю всі їх прізвища, але ті, хто знає щось про того Гісема, можуть зрозуміти масштаби цих корупційних схем.

На даний момент ТОВ “Патент” подало позов до господарського суду про визнання протиправним та скасування рішення Ужгородської міської ради про передачу гуртожитка у комунальну власність міста. Ми, мешканці гуртожитка, виступаємо як третя сторона. Одне засідання суду вже відбулося, друге має відбутися 25 червня.

Як нам відомо, то голова господарського суду Ващиліна Н.М. є у близьких дружніх, чи то навіть родинних, стосунках із позивачем Ключевським І.І., чим якнайменш пояснюється та швидкість, з якою відбувається судова справа. Також у близькому дружньому колі є призначені нею колегіальні судді Карпинець В.Л., Якімчук Л.М. та Кривка В.П.
Через це існує 100% ймовірність, що рішення міської ради буде скасовано і ми, мешканці, вже не зможемо нічого зробити, аби довести свою правоту. Не тільки завдяки тому, що Гісеми та Ключевський вже підкупили всіх, кого лише можна, але й тому, що для них вже зроблені фіктивні документи, які засвідчують їхню правоту.

Нам вже немає, що втрачати, і ми вже можемо констатувати, що їхні закони працюють лиша для них, а не для нас, людей. Це відбувається і досі, коли ми отримали можливість змінити нашу країну, і буде відбуватися, якщо подібна практика буде мати місце.

Якщо ж за ці дні нам нічого не вдасться, то ми за себе не ручаємося. Ми на досвіді знаємо, що вірити вже нема кому, тому ситуація може вийти з-під контролю. Ми лише боримося за свої права мати своє власне житло.

Просимо відгукнутися журналістів, активістів, депутатів, політичні сили, які намагаються відстоювати права людей, а не бізнесу. З вашою допомогою у нас є шанс відстояти свої права.

Якщо такі є, то ось мій номер: 068 848 43 29. Дякую”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *