«Контрреволюція» по-рахівськи (ДОКУМЕНТ)

Саме так можна охарактеризувати ту після судову «епопею», повязану з поновленням на посаді директора Богданської ЗОШ І-ІІІ ст. як незаконно звільненого. Можна цілий детективний роман написати про беззаконність та свавілля чиновників різних установ, небажання вникати в суть справи і її вирішувати. І це продовжується вже при новій владі! Дуже вже в’їдливий дух Януковича, що ніяк не вивітриться з кабінетів деяких рахівських чиновників.

Регіонали чинять шалений опір позитивним змінам в районі, розробляють різні «сценарії» і через своїх прихильників в колективах  їх реалізовують, маскуючись вже під кольори прапорів демократичних сил нової влади.

Посудіть самі. В червні місяці цього року Абеле С.І. судом була поновлена на посаді директора Богданської ЗОШ І-ІІІ ст. Наказ про поновлення видано, але ні шкільної документації, ні печатки, ні штампу по-сьогодні їй не передано і не забезпечено доступ до виконання посадових обов’язків.

Саме з цього моменту почався «перший акт» спектаклю «написаного» регіоналами. До голови профспілки школи регіонала Григорика поступив сигнал з району, щоб той зібрав профспілкові збори для винесення  недовіри директору, хоча вона цілий рік не працювала на цій посаді. Вірний слуга регіоналів на відмінно виконав замовлення, щоб заставити таким чином директора написати заяву на звільнення.

Коли реакції з боку директора не послідувало почалося блокування кабінету , не допуск її до робочого місця, виливання бруду в Інтернеті, на сторінках газети, обзивання нецензурщиною. І це деякі педагоги, які мали б бути взірцем толерантності «прикладом для учнів». А «бідний» Писар В.В. ніяк не може та може не хоче, забрати печатку від Шімона І.І., потім від Баранюк С.Д., а тепер не знати від кого, бо її вже і в Баранюк С.Д. немає, а вона пішла по руках, як жінка легкої поведінки. Кажуть, тепер нею тимчасово «володіє» Грикорик І.В. невідомо на скільки діб… Писар тільки строчить акти,де, повторює одне і те саме: «Колектив не віддає печатку», а печатку, насправді, три місяці не віддавав в.о.директора Шімон І.І., але прикривався колективом.

абеле3

А далі ще цікавіше. Писар звертається із запитом до міліції, щоб проти директора порушили кримінальну справу по факту розкрадання бюджетних коштів. І на основі цього запиту, без жодних фактів т.в.о. начальника міліції Яремчук повідомляє управління освіти, що по цьому запиту відкрито кримінальне провадження. Слідчий Фазан Д.Д. викликає її на допити, влаштовує очні ставки, але по-сьогодні ніхто не прид’явив їй жодних фактів, бо їх немає, тобто справа «шита». Коли закінчиться це слідство – один Всевишній знає.

Зсилаючись на лист Яремчука, начальник управління Севч О.І. своїм наказом відстороняє Абеле від виконання посадових обов’язків, до яких вона так і не була допущена після рішення суду від 12 червня.

У жовтні місяці цього року Рахівський райсуд скасовує і цей наказ, як незаконний. Але і досі все залишається без змін.

І тут починається другий акт вистави…

12 листопада директора викликають до управління освіти, куди приїжджають губернатор області Губаль В.І.та директор департаменту освіти Мотильчак М.А., щоб вирішити його подальшу долю. Не спав і Писар. Він теж скликав сюди кого тільки міг. Губернатор висловився, що рішення суду-це папірець, бо не суд, а колектив обирає директора школи. Виходить, що директор,  захистивши свою гідність у суді, а тепер має піти з посади. Обласний керівник заявив, що дає їй два тижні для роздумів, а потім він знайде спосіб, як її звільнити. Цілком погоджувався з ним і директор департаменту Мотельчак. І все це робиться після Революції гідності, коли Україна взяла курс на європейські цінності. Цілком «демократично»… Здається, приїхали…

Після всього, директор не витримала приниження і вийшла із зали, а присутні залишились складати план слідуючого дійства, який був реалізований скоро-14 листопада у п ятницю. На дошці оголошень висіло повідомлення, що проводитимуться після 6-ого уроку збори колективу, але без порядку денного. На них приїхала начальник управління Севч О.І. для збору голосів проти директора Абеле , Писар В.В. та Шушман М.В.

Як виявилось, ці збори скликались для виборів директора, вірніше для його «прибрання»; бо Севч О.І. приїхала з «вантажем»-урною для збору голосів проти Абеле. В список внесли дві кандидатури: Абеле та Баранюк, хоча директор на зборах не була присутня, згоди на включення себе у список кандидатів на посаду не давала.

Але на це ніхто не звернув уваги, бо вказівку, видно, доведено «зверху» треба було виконати: черговий раз принизити публічно людину, доказати, що рішення суду-ніщо, що вона – ніщо, і тиснути на неї до тих пір, поки вона не напише заяву на звільнення. Хоча всім зрозуміло, що мало кому подобається вимогливий і самостійний директор, тим більше безпартійний.

Обласні керівники, як посадові особи, повинні були пояснити, що директори, відповідно до Закону України «Про осв1ту», призначаються, а не обиаються, що рішення суду обов’язкове до виконання, не дивлячись на чиїсь симпатії, чи антипатії. І що суди в своїй діяльності керуються Законами України, а не вподобаннями окремих осіб. Виходить, що суд має питати в колективу, яке рішення йому приймати.

Але, на жаль, не так сталося, як гадалося. Винна директор, бо захищає свої права. Хоча зрозуміло, що йдеться не про боротьбу за посаду директора, а проти тих посадовців, хто, сівши в крісло, забуває, що закони слід виконувати і діяти відповідно до статті 19  Конституції України.

Посадовці, які вчинили незаконні дії по відношенню до директора всі і далі на посадах. Ініціатори блокування роботи державного закладу-школи- ставленник Партії регіонів, що виконував обов’язки директора школи в 2013 р. Шімон І.І. , який, будучи вже звІльненим з цієї посади, видає свідоцтва учням за 9-ий клас, і досі не понесли ніякої відповідальності.

Директор зверталась по допомогу до майже всіх посадовців у районі, але ці звернення переадресовувались Писарю і звідусіль вона одержувала відповідь, що вони нічого не можуть зробити, бо її, мов, не хоче колектив, і проти неї порушено кримінальну справу. У неї вже цілий архів цих відписок.

Із всього сказаного дивує одне. В освіту району, області прийшли вже нові люди, від нової влади, але ніхто не хоче зрозуміти, що Конституція України захищає права не окремої групи прихильників до влади, а кожного громадянина зокрема. Саме тому відновлене судом право окремого громадянина України на займану посаду потрібно поважати і виконувати, а не з високої трибуни людину незаслужено принижувати і цькувати, саботуючи при цьому рішення.

Олекса Канівець

абеле2 абеле

47 Comments

 1. Не будемо мати нормальної держави і нормального життя, якщо при владі будуть такі невігласи, юридично не грамотні чинуші, як Севч, Писар, Шушман та бувша Вербіцька. У Севч син має юридичну освіту, чому він мамі не рожжує, що закони повинні виконуватися, а не йти на поводу окремих юридично неграмотних таких як вони самі

 2. «Майдан потрібен, щоб в Україні не було імпотентних та сволочних бандитських влад», – головна теза нашог життя.
  А саме така влада виникла в Богдані відколи головою села став Ференц П.П.,який і привів з вулиці на директорство продавщицю самогонки і семечок Абеле Сніжану. Де до того би вна не працювала , в якому колективі би не була її старалися завжди збутися .
  Вже стало традицією,що на шпальках «Трибуни » стараються показати «ангелом », биушну директорку Абеле (по дівочому Москалюк).
  Далеко не треба йти за доказами, але можна підняти шапку перед тими «регіоналами»,що таки взяли і звільнили псевдо патріотку Сніжану Абеле (Москалюк).
  Ця липова патріотка, цей « вимогливий і самостійний директор, тим більше безпартійний» (маючи гени злодія,який свого часу розікрав колгосп 8 Березня),вважала що керувати Богданською школою можна сидячи в своєму закритому кабінеті і штампуючи підпільні , таємні накази. Колектив був для неї завжди пустим місцем таким собі «бидлом». Можна було брати на роботу «мертві душі» зарплату ,яких отримувала . Красти лісовозами дрова , призначені для опалення класних приміщень школи. Подвиги цієї горе – директорки можна продовжити .
  Всі хто виступає на захист Абеле (це лише декілька людей ) не задаються запитанням : Але чи потрібен такий посадовець учням, батькам та підлеглим в кінці кінців?
  Все міняється але система залишається незмінною і незважаючи на партійну приналежність, фахову відповідність, попередні досягнення своїх служивих Абеле і Ференц підбирають лише за одним критерієм, а саме вірою і правдою служити керівництву та виконувати “безропотно” всі вказівки. Одноособово директорка вирішувала ,які уроки і скільки кому дати,на яку категорію кого атестувати і т.д.
  І нарешті в колективі лопнуло терпіння. Неодноразово їй висловлювали недовіру ,це не «купка» а більше 90 % колективу .
  Яке треба мати товсте лице ,аби йти проти колективу.
  Про «патріотизм» Абеле можна говорити багато. Отримує зарплату директора , на роботі часто відсутня,бо ходить по хатах,збирає підписи в свою підтримку, разом із своїми прибічниками лиш думають яким чином очорнити колектив.
  Дуже не хочеться вірити, що після революції прийшли такі пристосованці до влади, які думають виключно про захист власних інтересів та як використати крісло влади для своєї власної наживи та користі.
  Всі прекрасно розуміють,що наші суди в більшості приймають політично вигідні рішення. Бо як розцінити той факт,що при владі регіонів Абеле два рази програла суд, а на даний час виграла.
  Можна маніпулювати рішеннями «суду»,але проти колективу не попреш.
  Нарешті прийшов час майдану,де основні рішення повинен приймати колектив , а не такі горе директори з головами сільських рад.
  До речі печатка знаходилася в запломбованому кабінеті директора , але більшість шкільної документації й по-сьогодні знаходиться вдома в Абеле , як і крісло директора ,яке вона забрала в жовтні 2013 року і багато інших канцелярських товарів.
  Нарешті , «совість» Абеле трошки запрацювала, їй соромно за свої дії тому вона і не відвідує збори колективу,не хоче прислухатися до думки
  нормальних людей,які вправі обирати собі директора (згідно колективного договору).
  Підсумовуючи, хочеться сказати , що не зважаючи на тиск з боку знайомих Абеле та Ференца ,які працюють в вищих колах влади, колектив має сам вирішити кому бути директором школи і ніякі липові суди їм не допоможуть.

  Богдан

  1. Є закони і є рішення суду які повинні виконуватися і крапка. Писати й говорити всяку дурницю це нідочого. Якщо Абеле така сяка є закон по якому вона повинна відповідати, зараз вся ця тріпотня немає під собою юридичного грунту. Абеле повинна бути поновлена на роботі, а потім якщо будуть з її боку порушення вона повинна понести відповідальність і може бути звільнена з роботи якщо законно буде це доведено

   1. Для Івана
    “Дурний виставляє дурноту напоказ” – (Соломон, Приповідки)

  2. Я не підтримую Абеле але хочу дещо розкласти крапки над і :

   По перше: колгосп 8ме Березня майже єдиний де відбулось розпаювання більш-менш. На рахунок генів в котрого які течуть про розкрадання колгоспу 8 го Березня – майном колгоспу 8го березня якраз користуються левова частина “колективу” який виступає проти Абеле!!!

   По друге: – про розкрадання шкільних дров і вугілля, то лише Абеле і звернулася до правоохоронних органів про розкрадання! (колектив школи зробив протокол зборів про нібито якусь розпиловку дров на доски щоб приховати чому дрова із тереторії школи вивозились).

   По третє:- на рахунок чи потрібен такий директор школи як Абеле батькам та учням то хочу зазначити, чи потрібні нам такі вчителі в Богданській школі які дітей нічого не навчають, п”яними на уроки ходять, окремі вчителі як Романюк прозивається дітям дибілами, гамушами, бовгарями, ідіотами, чмом і т.д., б”ють дітей, що навіть були великі забої із тріщинами(недавно вчитель Іван Григорик(козічий)) побив учнів де працівниками міліції внесено відомості до ЄДР про досудове розслідування даного факту.

   По четверте:- те що скільки % колективу хоче того за керівника чи того то є Закон України де деректорів призначають і який треба виконувати і крапка!!!

   По п”яте:- на рахунок фаховості суддів за часів зека-януковича вся Україна знає а після Революції Гідності почала відновлюватись законність та справедливість!

   По шосте:- жодному регіоналу і нетільки в Богданській школі не уникнути час розплати!!!

   По сьоме:- жодна “контрреволюція” під любими демократичними прапорами Партії Регіонів не пройде!!!

 3. Також мало не забув і хочу допоповнити: те що Абеле продавала самогон та насіння, бо то були лиху 90ті роки та всеж таки не ішла красти як інші “горе” вчителі Богданської ЗОШ де списували разом із Беркелами колосальні кошти на Богданську школу а нічого взагалі не робили в школі та крали гуманітарні допомоги які давались як для школи так для населення.

  Р.S. зараз проводиться розслідування як журналістів так гродських діячів про реалний стан в Богданській школі!

 4. Для 777.
  Якщо ти гакий впевнений ,що Абеле “то лише Абеле і звернулася до правоохоронних органів про розкрадання!”,то ти з нею і крав . А колективу пораджу боротися з нею її методами .Бо такої підлоти та гидоти я ще не видів.
  Клин клином вишибають.
  Видно ,що 777 сам брав участь у побитті учнів Богданської школи,бо дуже впевнено бреше.Попробуй лиш тепер учня кинути!!!!
  Згідно По п”яте: які були при Янекові судді то тепер ще більше беруть поки мож. Видно 777 живе на Марсі.

 5. для івана
  Ти небораче, не дуже насміхайся з” семечок і самогонки” бо ще не знаєш де ти будеш продавати (СЯ)з таким підходом до людей і до життя та ще й бачу ти грамотій неабиякий, тож небораче, “піднімай шапку далі перед ригами” ….далеко підеш…Щасливо!!!!

 6. .для івана.Кажеш колектив.То хто-пяниця,маразматик Процюк, педофіл-садист Григорик(жона котрого з Шемотов орденоносцем янека щляється) чи Романючка-підстилка беркелівська годами та інша регіоналівська бидлота-це колектив?На місці батьків учнів я би боявся до цих -вчителів- підпускати своїх дітей.І як на це дивиться районне начальство?Чи воно саме таке?

  1. для мене однаково хто буде мати печатку, для мене однаково чим займалася Абеле до роботи в школі, але для мене не однаково , що буде із розвитком школи у майбутньому. Директор ,який не дбає про школу ,який подає інформацію вигідну для себе ,лише для задоволення власних амбіцій ,можливо для суддів Януковича і має право на поновлення .але для тих , Хто думає про майбутне зробіт простий аналіз . Вона діє в інтересах однієї людини,щоб їй забезпечити роботу . А ця людина відома у селі Богдан. Дехто поплатився життям заради їхніх амбіцій. Прокуратура і суд ,що не пройшли Люстрації ,так само не мают право на висновки . Висновки має зробити суспільство ,а люди все знають хто би, що не ховав. Може не про все говорять. Прийде час . А школа повинна процювати , НЕЗВАЖАЮЧИ НА ВСЕ ! ДЯКУЮ ВЧИТЕЛЯМ ЗА ЇХНЮ ПРАЦЮ! УКРАЇНА ПОНАД УСЕ !

 7. Вислови Ференц -Абеле про печатку школи -“жінка легкої поведінки” запали в душу лікарю Ференц І.Ю. і вона вирішила прихватити печатку Богданської поліклініки. Наказ на виконання обовязків головного лікаря поставлено на Титор О.П.,але законність цього наказу не турбує пані лікарьку. Закон для неї – пусте місце.Печатку, про яку мріяла все життя, тримає і нікому не віддає. Може законний Ференц з Абеле переконають лікаря повернути печатку Олені Павлівні, так як вона її не віддає її з
  24 листопада. Ференци так захопилися сценарієм Богданської школи, що вирішили продемонструвати на власному досвіді.

 8. для 123
  Колектив не складається з трьох осіб ! Навчисьи рахувати! Ці троє видно тебе і виховали …

 9. Складається враження з коментарів, що в нашій школі працюють самі регіонали і дітоненависники. Але шо би хто не писав, час розтавить все на місце, і то шо Абеле вже 100% не буде директором школи це факт. Питання в другому, які би не були погані вчителі в нашій школі (судячи з ваших коментарів), але навчили вас писати, читати, рахувати, з декого зробили чоловіка, а дехто займає хороші посади і зарас намагається вплинути на ситуацію в школі. Та замість того щоб подякувати вчителям за той труд, який вони вклали в кожного з вас, ви їх обливаєте брудом. Якщо хтось думає, що робити в школі – це пити горілку і шльопати дівчат з регіоналами, то нехай попробує провести хоча б пару уроків, і не просто провести, а ще і навчити дітей, виховати їх (бо як правило батьки кажуть шо у всьому школа винна) і т.д. А ви тут пишете: бухарики, педофіли, маразматики. Де були ваші батьки коли мали вас виховувати? І хто така Абеле, шо всі мають робити як вона захоче. Прийшла “фіфа”, поробила трохи директором і мозок всім пудрить. Та в нашій школі є такі вчителі, що проробили більше років ніж вона жиє на цім світі і такого собі не позволяють, а ця корчить із себе королеву і хоче аби всі танцювали навколо неї, та видно забула шо трон дома забрала і там буде командувати. А що би ви всі не писали, в нашій школі буде все добре, і директором буде нормальна людина, а не пародія на директора.

 10. Чому всі в т.ч. правоохоронці мовчать як Романючка М.І. незаконно продала шкільний трактор слузі беркелів Боднару?

  Романючка виступає проти Абеле бо бідолага захищає свого чоловіка який рахується сторожем школи на половину ставки та кочегарем на цілу ставку, правда як він суміщає одноразово 2 роботи то вже питання до Романючки!

  Регіонали в Богданській школі хотіли вкрасти земельну ділянку на якій згоріла школа в присілку Бребоя, адже, Боднар і Романючка навіть домовилися із колишнім начальником відділу освіти Рахівської РДА Михайлом Клементєвим погодження на вилучення земельної ділянки під будівництво житлового будинку завгоспу школи Боднару, але Революція Гідності внесла свої корективи і регіонали пролетіли.

 11. Для івана
  “у мені бізнес ти точно не перебєш” а от тобі розуму бракує, заспокойся і не гадь бо ти цим і показуєш своє виховання і мораль.

 12. Іванкови
  Шановний Іванку ти би личко своє та показав, я дивлюсьи шо ти з своєми регіоналами чи то тепер Балогівцьими, начинаєте дуже пірьєчко пускати, розслабила теперішня недуйдава влада вас небоїтеси людей та й Бога, прикриваєтиси майданівськими гаслами та й Неньков УКРАЇНОВ “даже” . Забулисте як гід назад поклони через день у андріючка били то за балогівські гроші тепер колотите.
  Але знайте кодло ригіоналівське, ой забувсьи, тепер балогівське ви забули але люди не забули хто ви є насправді, як ви дуже “либили і любите” нашу Україну, а тепер колотите у школі, а дальше шо плануєте у школі свого директора пєницю якусь класти чи може романючка хоче на директорство вона тепер з демєнами стали патріотами лєнточки жовтоблактні собі всюди вяжут, алені для неї це надто відкрито, треба якусь маріонетку директора як був шімон.
  Я одно не розумію як у Богдані батьки і діти можуть таке терпіти, вони називають себе колективом, ініціативнов групов яким все можна директорів призначати, щось опечатувати когось відстороняти, а ле всі всьо знають хто фізкультурники з літераторами (пяниці) та левова частини вчителів у всіх корпусах день начинают з стограм і кави. І всі знают які “сильні знання” у нашій школі ці так звані інтелігенти дають ,чи діти самі шос запамятають, прочитають.
  Тепер можливо багато чого знімайте їх діти на телефони та виставляйте в ютуб разом посміэмося, записуйте їхні вислови у школі на диктофони і розповсюджуйте, не бійтеся нікого ми зінили країну а таку свиноту ригіоналівську чито ецовську рано чи пізно почнемо гнати і виженемо з усіх посад!
  СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

  1. Для Ярош!
   Якшо я покажу то ти загиш своє.пристосуванцю. Якщо не знаєш читати то не берися ! Ти тот Ярош з регіонаоів? І якшо ти не зловив то за “андріючка били то за балогівські гроші ” говорити не маєш права на других, сам то єси робив.Якщо не доказано нема чого когось обзивати своїм іменем .Ти так гарно все описуєш майже писав і дивився з гордістю на себе .
   А про майдан помовчи ти його не вартий пристосуванцю.

  1. У своєму попередньому коментарі я наводив вислів Соломона про те, що дурень свою дурноту виставляє напоказ. То ж облиште суперечки з Іваном та Марією. До цього закликає і Марк Твен у своїй крилатій фразі: “«Ніколи не сперечайтеся з ідіотами.
   Ви опуститеся до їхнього рівня,
   де вони вас задавлять своїм досвідом.»

 13. Читаю спостерігаю за цими коментами та багато що згадую дійсно ці так звані ініціативна група стільки на своєму віку нака…ла у цім Богдані а тепер прикривається гаслами Майдану і робить комедії в не лише в школі а і в селі. Як вам не соромно.Ви шановні попєрєдіки ту школу розбомбили скільки могли .Питання де шкільне приміщення в присілку Квасний де недостроєна школа в Магасі ви довели інтернат до того стану шо його лиш розвалити треба було а каміння з нього забрала екс директорка Романючка на хату доньці не тисне вас це все а гуманітарки ще й тепер майже роздає слугам шо мадяри привозили тим богданцям шо їм дійсно треба було дати ту допомогу. Та це все роблять і не корінні богданці а якес зайденьи . Дорешти знаєте” громче всех держы вора орет сам вор”

 14. Чого таких неадекватних “вчителів” як Процюк, Романюк, Григорик допускают до дітей? Де був під час революції гідності “кіберг” Писар і його “кіберенята” – Процюк, Григорик, Демони? Чого вони ще не у зоні Ато? Шо серед дітей воювати легше? Там і героєм мож стати!

 15. Для освітянин.
  Не видно, що ти розумний,чогось тобі бракує в вихованні.Бо ти ще нижче нашого рівня . Хоча з другого боку своїми тезами-висловлюваннями підтверджуєш дурні писульки Абеле-Ференца

  Спостерігач правильну думку виніс щодо основної статті.молодець. А інтернат то заслуга Ференца.В Магасі школа працює.

 16. для maria(Романючки) Що може бути краще кодла регіоналів в СШ с.Богдан? Інтересно ,там ще памятають історію= Романюк-Молдаван=?Хто памятає то пишіть!

 17. Дурний ти місіц тай твої думки,ференц не того роду шо ти ,москалюска теж,вна хоть продавала семічки та має порядок коло батьківської хати(бо свою ще не збудувала за ті гроші шо в тебе тай твого “колективу”вкрала )а ти писарю настругав місічат а ниваловшен ис вікна на поді покрасити на хаті шоти баба лишила,моя тобі дурню рада лишайси того гет чим си займаєш та бериси неборе шос газдуй бо писарем у”колективі” пропадеш

 18. Дуже боляче дивитися на те, як обливають брудом Богданську школу. Незаслуговує вона такої слави, бо є там вчителі хороші, не заангажовані політично. А Ванька молодєц, поки лизав “сраку” Ференцови та Сурмачевському і чути за нього небуло, нічим йому не помагали, а тепер помале в ініціативні групі, а далі і директором може стати. Пацан молодий, перспективний і з характером. А якшо хтос не може дітей настругати, то най іде лікуватися. Так тримати Ванька, не давай собі на голову срати. Рахів з тобов і футболісти тоже. держися.

 19. для спостерігач і ін.
  Ти не спостерігач ,а баба базарна.Ти сам ліпше навчисьи газдувати ,а потім будеш своїх тих шо настругав учити.
  І відки ти взьив ,якщо Іван то Демян?Видно моргова речовина відсутня ,,,,,

 20. Відколи “регіоналівське” кодло називає себе колетивом? Час в Богданській школі провести люстрацію цих регіональних пацюків які вже прикриваються політичними кольорами демократичних сил!

  1. Для санітар.
   Будь трохи розумним і не міряй всіх своїм мірилом.В Богданській школі регіоналів мало на відміну від інших шкіл району.А в колективі не більше 1,5-2 % , таких як піжама-ференц пристосуванців більше у селі . А колектив на 75-80 % нормальні українці -патріоти на ділі , а не так як більшість захисників сніжани-ференца,які пробували в свій час вступити в регіони, а їх і туди не взяли бо вони воняли.Забули гідростанції,дурні дебати під проводом бирова,чи як піжама терлася в свій час коло того самого григорика ,клементьєва.Запитайте хто саме більше мав годин при сніжані- правильно регіонали,хто не вірить підніміть в райвино тарифікацію.Кого ви ще захищаєте ?? Тих пристосуванців,які при любій владі находять зиск,подивіться свадьба в малиновці і ви так захисники сніжани поступаєте ….Перед тим як підтримувати псевдо патріотів ,ви всі себе запитайте,що ми зробили для України фактично ,і що зробили сніжана- ференц для україни (крім сотинів коло Ужгорода за гать і т.д.) і ніколи не говоріть проте в чому не впевнені.
   Слава нації.! Смерть ворогам!

 21. Ще забув сказати…Для всіх. Відносно,”місіц”,як витам його називаєте.Пред ним ви всі повинні голову преклонити бо він один в найтяжчі часи на відміну від вас- пристосуванці був на Майдані ,він один з небагатьох богданців заслужив пошану.А ви більше ніж нити не можете нічого. Ганьба захисникам сніжани і бирова ,який нічого не робить для села.Геть політику від школи Богданської.

 22. Цілком підтримую Івана. Ференц коли був заступником Сурмачевського нічого не зробив ні для району ні для свого села, а тепер пхає ніс у рідну школу. Ганьба такому голові села. Обпозорився на цілий район. А ще як проведут реорганізацію шкіл району з 1 січня, та їх із абеле другі директори убют. А Ваньку богданського некивайте, то дійсно патріот який був на майдані, я знаю. я думаю якби він був директором, то скоро би зробив порядок із абеле і ференцом, він ще своє докаже.

 23. Так дісно честь і хвала тим людям які стоячи на Майдані вигнали ту гниду що пила кров з українців, але з Майдану іван повинен був винести дійсно патріотичні почуття і наміри , бо ми спостерігаємо наприклад як Володимир Парасюк реагує на ригів в раді а іванко щось робить рівно навпаки .От з цих коментарів стає зрозуміло що прикриваючись гаслами Майдану порадами та методами ригів він собі крісло приміряє… Добре немає нічого поганого в тому що молода людина хоче карєрного зросту , але іванку не таким шляхом…. не за це Майдан стояв . Через таких друзів як у тебе багато крові пролилося і проливається на нашій землі.
  P. S. Доречі з Богдана багато людей було на Майдані, але ніхто цим так низько не користується.

 24. Наш Іван Васильович нехвалиться шо був на майдані, половина школи про це навіть не знають і дотепер, і ні на що не претендує (наскільки мені відомо), а він у нас молодець, бо помагає колективу чим може і ніколи нівчому невідкаже, і так само захищає колектив від екс директора.

 25. Якщо мова про Івана Демяна-то це врівноважена і розумна людина.Дуже шкода що обливают брудом його прихильники Ференца,якому довго догоджав.Ференц не пробачає тим, хто стає йому на дорозі.

 26. (Для Громадянина) ти придурку, він не ходить і нікому не розказує шо був на майдані як тоті Штукатури і Пруцкови. Він нормальний пацан, грає за Карпати і є лідером команди. І на мою думку міг би бути і одним із лідерів свого колективу, я думаю він також має авторитет і там. А ти не знаєш і пишеш дурниці.

 27. Шановні богданці якщо у вас лишилося хоть трошки гордості покладіть кінець тому цирку який проходить в школі ініціативні і пасивні вже себе і село позорят на цілий світ.як би наші діди встали з гробу то цему би нивірили,колис у нас ромуни косили а гайналі по сіянках робили,терер п…ні бойки берут верх і такого вже намутили прикриваючиси майданом ,подивіт самі хто з богданців шо виробляє(один шорбан петро,тай то разом з лужаном “тузом”)решту самий прихожанин бойцюган,гайналь або ромун,та своі злодії крадут ліс,ні аби організувати якус переробку та дати роботу місцевим,ми мусимо іти посвіту, замість того щоб наводити порядок в селі вам кинули кістку в школу ви ії там гризете а самі крадут кругосуточно, іванку демян се тобі диви небораче бо ті ініціативні тебе так доведут як свого часу довели марчука покійного в ті часи теж було багато ініціативних тато тві памятає як то було,якшо людина раз змінила(збрехала)то іде на то завжди таким людям в осовбові справі пишут склонен к ізмене родіни і посилают в магадан на золоті приіски або у воркуту ліс рубати,подиви на вашу інціативу то самі пристосуванці ,а ваша головна волонтерка пару років назад страшнов силов кричала за одних тепер обмиває волонтерскі гроші через сві бовт за других,ви вжеси там так до ініцюювали шо нормальна людина з того дурна.ви котите бочку на голову,вам був хировий грапенюк,тепер ферец,але всі ви грамотні(не всі купили дипломи за бринзютай долари)шо має голова…правильно галстук тай печатку з кого мож мати вигоду з інвестора а хто в такий балаган прийде,правельно ніхто,прийшов один активний богданец ,фірес запустив роботу дав,але ініціативні богданці то пропили його лишили без штанів,вам шановна інтелігенція всі карти в руки ви маєте бути опорою голові який би він небув бо його вибрала більшість,ци ви як робите раз продаєте за 20 гривнів сві голос ,гривні пропиваєте а як тверезієте та кричите шо цес голова нетой шо я хотів.багато з вас було за кордоном ,бачили як живут люди,але в рідний богдан нипривезлисте жадну культуру,вихованці ваші нікудишні ,недавно були вашими учнями,зараз стали колегами ітак одне одного об….те,робіть висновки ви пожинаєте скороспілі плоди,жодноі поваги,з школисте зробили подарочно гостинний двір вже років 20,батьки жаліються між собов шо мусять в чехії гнути спини бо вам треба на подарки та гостини си ви щитаєте що так справедливо?школу(музей так ії мож назват)побудували ще чехи,такго красивого музею в області нема,я незахищаю нікого ,але зробіть самі висновок,хто стараєси шос зробити а хто нищит а після присвоює собі або своім ближнім так шо схаменітся всі,розтавте крапки над і і почніт думати головов,бо за цю всю ситуацію що зараз на украіні несе відповідальність покоління нарожене з 1955р бо все розвалити і розкрасти дали вони,вони жили принципом яким живуть богданські педагоги коби мене не чіпали а дале і трава не рости якос то буде бойки то вірішат,а я в дірку як миш і почекаю як доідять то вистрибну може і мені кісточка перепаде,тоді в 90 роки треба було піддержати драшкабу,марчука може і ліса би було лишилося іпереробка би булу ,а то були данці михайлюки а з того вішли бахори та далші злодіі шо курвам за людський труд магазини строіли багато би вам ще написав але іти би спать бо рано до праці,ви небораньки якос си миріт най вам бог помагає бо з теперішніми діточками тяшко вни всі круті при баблі іх батьки за долари роблят а вам скоро зайчики мут давати яценюки

 28. Дуже добре , що у нашому селі є люди ,які вболівають за проблеми сільської громади. Але не буду відкривати Америку, а скажу , який нарід така влада, а далі робіт свої висновки. Школа є відображенням проблем суспільства . Важко переломити суспільну свідомість коли люди того самі не бажають. А за посаду можуть боротися лише хто з того має зиск. Хто заробляє на людському горбі ! Ганьба !!!

  1. ронючка стала велика демокатка-сепаратистка, при новій владі треба заявити про себе.Бульдог – сірий кардинал, використав на всі сто як фізично так і політично. Зелений костюм який ричиха зичила на свіданки зносився давно любовник сів у корито, чоловік контролює. Того носиться як стекла.

 29. коли діти застукали романючку з молдаваном тоді він розрахувався. Вона дотепер дуже обіжена того так риче

 30. Романючка баба розумна за нив варто ся подивити, а піздецька аферистка гавючиха піжама вонячі за то на них і ніхто ся ни дивит

 31. Романючка на інтернат
  Хитрий акт склала
  Що то ніби всьо погнило
  І скоро списала

  Щоби звільнену цю площу
  Всю собі забрати
  І на ній своїй доньці
  Хату збудувати

  Щоби мала вона право
  Його розвалити
  І чим скорше оцю площу
  Для себе звільнити

  Щоби звільнену цю площу
  Всю собі забрати
  І на ній своїй доньці
  Хату збудувати

  Правда, що не встигла вона
  Його розвалити
  Бо прийшлосяї й раптово
  Посаду лишити

  Та бировові вдалось цю
  Хитрість розгадати
  З того часу він для неї
  Персона «Нонграта»

  Де лиш може йому мстить
  Брудом поливає
  Через злість вже бідолаху
  Трохи телепає

  Вже втратила вона бідна
  Жіночу подобу
  Бо нигодна затаїти
  В своїй душі злобу

  Цися відьма по ночах
  На ступі літає
  І чергову по Богдану
  Жертву підбирає

  Та пішла би ця жіночка
  Сьи посповідати
  Поки на вулиці на неї
  Не стали плювати

  І шк Ільну їдальну в дворІ
  Вона теж розбила
  І весь отой скарб, що був,
  собІ прихопила

  учителІ в мІлІцІю
  про це сповІстити
  та Ватрала ї ї сусІд
  І то все прикрили

  У корпусІ номер два
  Дах перекривала
  БІля десять тисяч
  В кишеню поклала

  БеркеловІ пацІєнтІв
  Доларових слала
  І велику протекцІю
  За це в нього мала

  Та не встигла цися рвачка
  Іще грошей взяти
  Треба було передчасно
  престІл покидати

  утратила таку цьицьку
  то ни шутка люди
  за це нерви уже здали
  в цеї баракуди

  та нею, вже слава Богу,
  знов тІпає трясьця
  І вернути вже назад
  Їй нІщо не вдасться

  Бо Ї Ї не тІльки учнІ
  Ненавидять й люди
  нІхто чудо ненависне
  терпІти не буде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *