Комунальники Ужгорода звернулися до міліції через часті викрадення кришок від каналізаційних люків

люкУжгородські комунальники звернулися до Ужгородського міськвідділу міліції і просять нарешті відреагувати на масове викрадення металевих кришок люків, решіток зливної каналізації тощо.

Зокрема, тільки за одну ніч на вулиці Гагаріна зловмисники викрали чотири кришки каналізаційних люків, при тому, що в цій частині міста знаходяться Ужгородське МВ УМВС та відділення УДАІ з обслуговування м. Ужгород, і рух транспорту тут особливо жвавий.

Цієї ночі зникли чотири зливні каналізаційні решітки на Слов’янській набережній та дві – на вулиці Легоцького. Зникають кришки та решітки як на проїжджих частинах, так і в пішохідних зонах, тому в зоні ризику – і пішоходи, і велосипедисти та водії.

Як зазначають у міській раді, вулиця Гагаріна є в’їзною у місто, відтак це перше, що бачать приїжджі з інших областей та районів нашого краю. Таким чином, враження про Ужгород складається не найкраще.

Департамент міського господарства спільно з комунальними службами міста просить правоохоронні органи якнайшвидше відреагувати на проблему, посилити патрулювання та вжити усіх можливих заходів, щоб унеможливити крадіжки у майбутньому та спіймати зловмисників.

ІА ZIK

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *