Комісія з питань культури та освіти Закарпатської облради обговорила питання бюджету на 2021 рік

Комісія з питань культури та освіти Закарпатської облради обговорила питання бюджету на 2021 рік
Сьогодні, 16 грудня, комісія з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, нацменшин та інформаційної політики, яку очолює Наталія Шетеля провела засідання й завершила вивчення питань порядку денного третього пленарного засідання першої сесії облради VIII скликання.
Відбулось активне обговорення проєктів рішень, які стосуються, соціально-економічного та культурного розвитку краю, фінансового забезпечення проєктів міжнародної технічної допомоги та транскордонної й міжрегіональної співпраці органів місцевого самоврядування, формування позитивного міжнародного інвестиційного іміджу та залучення іноземних інвестицій у Закарпатську область, підтримки національних меншин та розвитку міжнаціональних відносин у краю, розвитку інформаційної галузі.
Також уважно вивчили пропоновані питання до порядку денного щодо галузі охорони здоров’я, фізичної культури і спорту, охорони навколишнього природного середовища, культурної спадщини та ін.
У ході дискусій, що відбувалися під час роботи комісій, обласні обранці поділились своїми пропозиціями та доповненнями до пропонованих матеріалів і проєктів рішень. Традиційно вони будуть узагальнені та використані в установленому порядку.
Пресслужба облради
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *