Командир Добровольчого корпусу “Правий сектор” закликав українців озброюватися

Командир Добровольчого корпусу “Правий сектор” закликав українців озброюватися

стемпіцькийГра Порошенка у піддавки з державою-агресором може призвести до катастрофічних для нашої держави наслідків. Не потрібно впадати в паніку, проте готовим варто бути до найрізноманітніших сценаріїв. Один із Римських Пап писав, що той, хто не готується до захисту своєї батьківщини, спокушає Бога. Ця думка актуальна навіть у наймирніший час. Що вже говорити про нашу ситуацію, коли триває повномасштабна війна!

Днями я вже писав, що варто докласти максимум зусиль, аби змусити владу нарешті налагодити оборону. Але потрібно бути готовими до різних сценаріїв розгортання ситуації. Тому я як командир ДУК «Правий сектор» закликаю українських патріотів, що перебувають в тилу, озброюватися, використовуючи всі легальні методи.

Сьогодні не є проблемою придбати нарізну мисливську зброю включно з карабінами на основі сімейства АК. Як показує практика, міліція, неодноразово отримавши «на горіхи» за чинення перепон, зараз уже нормально реагує на бажання громадян озброїтись (в тих регіонах, де міліція ще не лякана, ситуацію потрібно виправляти).

Озброєність населення є необхідною з огляду на можливість повномасштабного російського вторгнення в інші регіони України. Не забуваймо, що партизанські методи ведення війни можуть бути надзвичайно ефективними! Крім того, озброєні патріоти – це засторога внутрішнім ворогам. Не забуваймо, що в Україні продовжує панувати режим внутрішньої окупації!

Андрій Стемпіцький

banderivets.org.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *