Команди Закарпатської ОВА та Мукачівської міськради знайшли консенсус у економічній площині

Віктор Балога не замовляв дискредитуючі публікації щодо  Віктора Микити.

Нещодавно я повідомляв, що провідні інформаційні ресурси України опублікували одну й ту саму публікацію спрямовану на дискредитацію начальника Закарпатської ОВА .

Я вказав, що такі спецоперації у військовий час можливі тільки з погодження окремих осіб у вищих ешелонах влади, групи впливу  захищають свої інтереси і йде запекла боротьба за місце «під сонцем».

Один із закарпатських анонімних телеграм каналів вирішив перевести стрілки на В.Балогу, мовляв той є замовником публікацій, які просувалися через відомого політтехнолога Ігора Гриніва.

Вчорашня зустріч Віктора Микити із активом Мукачівщини і окрема подяка голови ОВА міському голові Мукачева Андрію Балозі свідчить про те, що  команда Микити і команда Балог вже досить давно знайшли консенсус при розподілі бюджетних коштів та майна в Мукачівській міськраді.

Нікому його порушувати невигідно. Економічні інтереси люблять спокій.

Які ще факти  свідчать на користь вище вказаного?

У лютому 2023 року екс-нардеп Ігор Мосійчук також оприлюднив компромат щодо Віктора Микити, тоді у Закарпатській ОВА мали всі підстави вважати замовником чорнухи Віктора Балогу і ініціювали масштабну кампанію в українських ЗМІ проти Балоги, якого звинуватили у  «дерибані» української зброї та її продажу Азербайджану, Конго, Судану, Білорусі та  Росії.

Цього разу атака на Балогу не послідувала…


Повідомля в своєму телеграмі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/602

 

/

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *