Команду корупціонерів Ужгородщини чекають важкі часи – Комбат Чесний

Команду корупціонерів Ужгородщини чекають важкі часи – Комбат Чесний

«Балакуча голова» очільниці Оноківської сільради Марії Коваль-Мазюти з фейсбучним позивним Димка Густий  (в житті депутат Дмитро Гуштан) у своєму бажанні вислужитися перед головихою вирішив у зарозумілій манері прокоментувати заяву Добровольчого розвідувального батальйону «Сонечко» про те, що Марія Коваль-Мазюта «не має жодного відношення до ДРБ “СОНЕЧКО” УПА, не є волонтером підрозділу, не здійснює підтримку, не надає жодної допомоги бійцям “СОНЕЧКО” УПА».

«Підтверджую, Сонечку не допомагали, після такого посту і не допоможемо», – безапеляційно заявив Дмитро, перепутавши бюджетну кишеню із своєю власною.

Після цього депутат опублікував приватну переписку, підленько звичайно,  з командиром розвідки ДРБ «Сонечко» Комбатом Чесним (Роман Стойка) в якій останній зазначив: «Ти вважаєш, що керуєш грошима українців і маєш право писати такі коментарі?  … ублюдки корупційні. Страхуйте майно, наймайте юристів, вас  чекають важкі часи, всю вашу долбану команду корупціонерів. В часи коли йде війна, ви тварі мутите на Українцях». 

В цей час у соцмережах з’явилася публікації Ухвали слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду Леміша О.М. В якій встановлено, що громадянин Гуштан за місцем проживання зберігає наркотичні речовини… 

За протекцією голови Оноківської сільради Марії Коваль-Мазюти Дмитро Гуштан влаштований нещодавно на роботу у  Кам’яницький ліцей, та садок “Капітошка». За словами самого Дмитра з метою ухилення від військового обов’язку. Наркота і діти –  аморально чи не так?

Останніми днями Димка Густий відчувши, що пахне смаженим почав у своїх відосіках згадувати маму й тата. Давить на жалість. Не допоможе.

В Оноківцях у Дмитра кличка – Баран. Очевидно заслужив за певні риси характеру.

Діма, не будь Бараном.  Це шлях в нікуди. Тобі вже  40 і час переглянути точку зору на світ Божий.

Твоя протеже не допоможе тобі – корупційний зашморг затягується на її шиї все тугіше.

Останньою краплиною яка переповнила чашу терпіння керівництва області, стало намагання «пані Тесли» продати в час війни 39 га землі на території Оноківської територіальної громади.

За нею плаче тюрма. І новопризначений голова Ужгородської військової адміністрації Юрій Гузинець добре знає про це.

Одним з маркерів його ефективності буде питання наведення ладу в Оноківській ОТГ.

Своє псевдо – Комбат Чесний  Роман Стойка заслужив за свою справедливість, він здатний тверезо оцінити вину супротиника і чесно винести вирок.

Думаємо, що і у випадку з Димкою Густим, публічне чистосердечне розкаяння та визнання того, що він намагався дискредитувати ДРБ «Сонечко» за вказівкою голови пом’якшить його вину і буде враховане під час розгляду цього питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *