Команда спортсменів з Ужгорода взялась організовувати клубні вечірки

Якщо увечері вийти прогулятись по нічним клубам, так-би мовити в розпал свята, то що там можна побачити?
А побачити там можна море алкоголю, море людей, які танцюють, веселяться і відпочивають. Мало хто з прихильників нічного життя здогадуються, де вони насправді знаходяться. Перше, що спадає на думку, це місце відпочинку, де можна випити, розслабитись й забути про повсякденне життя.
А що ж насправді представляють собою подібні заклади?
В першу чергу нічні клуби це – плацдарм для комерції, алкогольної індустрії, дохід якої формує той відсоток населення, котрий приходить до клубів аби випити, розслабитись і відпочити. На жаль дуже часто подібний відпочинок переростає в п’янство ледь не до втрати свідомості.
Дуже погано, коли під впливом прихованої реклами, прагнення в доросле життя , до вищеописаний дій прихиляється підростаюче покоління. В даний момент це  являється реальною проблемою, яка вимагає швидкого вирішення.
Незадовго після запуску нашої команди по проведенню вечірок “LIKE A BOSS COMPANI”, в п’ятницю 20-го листопада ми провели вечірку у відомому в Ужгороді клубі “Maximus”. Сюжет якоє ми максимально наповнили спортивними нотками, та закликами до здорового способу життя.
Такого роду вечірку ми реалізували спільно з організацією “Lecho V Plecho” цілі якої відповідають нашим цілям, а саме: Дати можливість любителям клубного відпочинку, відпочивати якісно та здорово, незалежно від віку.

20.11.2015

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *