Команда начальника Закарпатської ОВА проходить випробування на стійкість

Команда начальника Закарпатської ОВА проходить випробування на стійкість

Про непередбачувані наслідки обвалу мосту на Закарпатті пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/449


«Диверсія» під Микиту

❗️Коннцентрація влади в руках Віктора Микити, який методично перебирає на себе важелі впливу не тільки в Закарпатській обласній раді, а й у територіальних громадах (привіт депутатам Ужгородської міськради), не до вподоби старим елітам, які роками доїли фінансові та ресурсні потоки краю.

❗️Вони чекають коли ж нарешті начальник ОВА оступиться, зробить невірний крок чи відбудеться якась надзвичайна подія, що змусить керівництво держави змінити очільника області.

❗️Обвал аварійного мосту на дорозі національного значення Н-09 “Мукачево-Рогатин-Львів”  через ріку Тересва, в результаті якого постраждало 5 осіб,  боляче вдарив по іміджу Віктора Микити.

❗️Соцмережі заполонила хвиля негативних коментарів, що стосувалися особисто Микити та чиновництва різних щаблів. 

❗️Хоча крайнім у цій ситуації виглядає перший зам начальника ОВА Мирослав Білецький, який є куратором великого  будівництва та ремонту доріг ще з того часу, як займав цю ж посаду в команді поередника Віктора Микити – Анатолія Полоскова.

❗️У квітні 2021 року він навіть давав коментар з приводу реконструкції аварійного мосту.

❗️Вийшло так, що пан Мирослав підсунув необов’язкову «свиню» керманичу області.

❗️Добре, що закарпатські ДСНСники змоги у найстисліші терміни спорудити тимчасову переправу через Тересву і Віктору Микиті вдалося дещо відіграти ситуацію, мовляв влада готова до будь яких викликів.

❗️Але неприємний осад залишився. Скільки таких «сюрпризів» ще є у області не відомо. А в час війни це може мати непередбачувані наслідки.

https://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *