Колишній “губернатор” Закарпаття розвалює церковний устрій Хустщини

Колишній “губернатор” Закарпаття розвалює церковний устрій Хустщини

губаль
Про це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник Роман Келемен.

До мене прийшла група вірян з села Н. Селища Хустського району , яких вже 4 місяці тероризує колишній, славнозвісний губернатор Губаль. , в народі названий «петеушник» Шкода , що вони не звернулись до журналістів в період «правління»Закарпатської ОДА Губаля . Але після звільнення Губаля тиск на місцевого священика Стець Георгія та церковної громади Н.Селища не зупинився. І це тільки після того, що той відмовляється агітувати за родину Губаля на майбутніх . Губаль у себе в селі змінив всіх : голова сільської ради Шоля ручна людина Губаля , директор школи- жінка Губаля , завуч школи -жінка друга Губаля –Липчей Олександра , він же голова Хустської районної ради , директор садочку теж своя людина . Залишилось поставити тільки свого родича священиком і тоді Губаль готовий до місцевих виборів. А от священиком в село Н.Селище він вирішив поставити свого племінника Губаль Юрія , якому тільки 23 роки . Намагався Губаль прилаштувати свого родича- Губаль Юрія на церковний прихід в с. Липовець – малу «родіну» Губаля але там церковна громада відмовилась заміняти священика . Там навіть народ «приклав» руки до сільського голови Липовця Губаля Івана – брата Губаля В.І. Зрозумівши, що громада села Липовець настроєна рішуче і вони після такої наглої поведінки програють пост сільського голови с. Липовець , вони відмовились від заміни священнослужителів .
Але «бригада» Губаля сконцентрувала свої зусилля на заміні священика в с. Нижнє Селище отця Стець Юрія , який там прослужив 27 років і вже нове покоління виросло за служіння отця Георгія . Губаль почав робити адміністративний тиск на громаду села Н.Селеще, де через голову районної раду та сільського голову постійно пишуться скарги на священика в Хустську єпархію .Було проведено комісійне обстеження єпархією роботи священика отця Георгія але вона ніяких порушень комісія не знайшла , а натомість схвально оцінила роботу священика . Тоді екс –губернатор почав збирати підписи про відставку священика , до збору підписів долучили: сільську раду з її головою Шоля , активно взялась до роботи і директор школи з завучем та директор дитячого садочку.
Всі вони тиснули на батьків дітей , вихователів садочку , вчителів школи , працівників сільської ради але з цього нічого не вийшло так як жителі села відмовлялись ставити підписи під зверненням, в якому брудом обливали настоятеля їх храму . Це призвело до того, що церковна громада за одну ніч зібрали біля 1000 підписів в підтримку настоятеля храму отця Георгія ,а також пішла на зустріч з владикою Марком .
Тоді Губаль В.І вдався до іншого плану , заміни всіх церковних органів -замінюючи церковних людей на своїх людей, туди включені навіть сільський голова Шоля , зять Губаля- Драгувський , працівник апарату Хустської райради Штець Сергій та інші люди, які прямо залежні від цієї «гоп-компанії». Вони мало відвідували церкву ,а хтось з цих активних церковних вірян, які та втручаються в роботу церкви, взагалі туди приходять лиш на Пасху . Збори двадцятки проходять не в церкві ,а в у Губаля на пекарні ,тому церковна громада недовіряючи цим «попечителям церкви» вибрала собі іншу двадцятку . Отже тут треба негайну реакцію Хустської єпархії та зупинити втручання органів влади у церковне життя , де екс-губернатор Губаль вже розвалив органи державної влади в області та Хустському районі – потавши в корупції та зловживанні , а зараз почав «петеушник» , «вучарь» (так його називають селяни ) розвалювати і церковний устрій району намагаючись залучити церкву до виборчої агітації.
P.S Записано зі слів мешканців села Нижнє Селище та прихожан церкви .
Жителі села Нижнє Селище, просять розмістити дану публікацію в районній газеті так як вони не всі мають змоги читати публікацію в інтернет ЗМІ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *