Колектив Ужанського нацпарку вимагає в голови Закарпатської ОДА реакції на рейдерське захоплення установи

Колектив Ужанського нацпарку вимагає в голови Закарпатської ОДА реакції на рейдерське захоплення установи
20 грудня 2021 року колектив Ужанського національного природного парку звернувся до новопризначеного голови Закарпатської ОДА Віктора Микити щодо ситуації, яка склалася в Ужанському НПП.
З травня 2021 року внаслідок незаконних дій керівництва Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України відбувається рейдерське захоплення Ужанського парку місцевими кримінальними кланами, які намагаються захопити природні ресурси парку та мати вільний доступ до «зеленого» кордону з країнами Євросоюзу, який проходить територією парку з метою контрабанди, торгівлі людьми та інших злочинних дій.
 24 листопада 2021 року у Восьмому апеляційному адмінсуді було підтверджено рішення Закарпатського окружного адмінсуду, яким визнано незаконним та було скасовано рішення конкурсної комісії Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України про визнання переможцем конкурсу на посаду директора Ужанського НПП Сойму Андрія. Дане рішення конкурсної комісії стало підставою для видання незаконного наказу про призначення Сойми директором Ужанського НПП.
Однак, не дивлячись те, що судове рішення набуло законної сили і Міндовкіллям скасовано рішення комісії про визнання Сойми переможцем конкурсу на посаду директора Ужанського НПП, Сойма А. так і не усунутий з посади директора Ужанського НПП.
Такі дії з боку Міндовкілля стали причиною зустрічі колективу Ужанського парку з головою Закарпатської ОДА Віктором Микитою, колектив парку вимагає вжити невідкладних заходів для припинення рейдерського захоплення Ужанського нацпарку та інформування з цього приводу центральних органів влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.