Кличко каже, що Янукович зганьбив Україну

кличкоСьогодні 29 листопада у Вільнюсі ПрезидентВіктор Янукович зганьбив Україну на весь світ.

Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко у Вільнюсі, повідомляє “УНІАН” з посиланням на прес-службу партії.

Кличко зазначив, що за провал європейської перспективи України відповідальний виключно Президент Янукович. “Він зірвав підписання Угоди про асоціацію з ЄС, тому що його непокоять не стабільність і добробут у державі, а доля його Межигір’я, заявив лідер” УДАРу”.

“Янукович зганьбив сьогодні Україну на весь світ. І зрадив національні інтереси держави. Те, як він вів себе у Вільнюсі, показало, що він приїхав з паралельного світу”, – підкреслив Кличко.

За його словами, “саміт у Вільнюсі продемонстрував повну несумісність Януковича з європейськими лідерами щодо цінностей, стандартів і, в кінцевому підсумку, манери поведінки. Президенту Януковичу і так не дуже довіряли, а тепер довіру до нього у світі нижче нуля. Розчарування у Вільнюсі сьогодні велике”.

Він зазначив, що Угода з ЄС буде підписана, але Європа навряд чи буде говорити про це до зміни влади в Україні. Тому, підкреслив лідер “УДАРу”, Угоду підпише новий Президент і новий уряд.

“Європа залишила двері відкритими для України, але вони закриті перед Януковичем. Тепер у нас один шлях – усунення режиму та зміна влади. Ми розраховуємо на підтримку людей, які піднялися по всій Україні, щоб відстояти європейське майбутнє своєї країни. Ми наведемо Україну до Європи без Януковича”, – зазначив Кличко.

Як повідомлялося, Україна не підписала угоду про асоціацію з ЄС на саміті Східного партнерства у Вільнюсі. Відкриваючи пленарне засідання саміту в п’ятницю, 29 листопада, лідери ЄС в своїх вступних промовах привітали Молдову, Грузію та Вірменію. Про Україну не згадав ніхто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.