Кличко б’є Росію (відео)

Молодець! Можливо, не так як хотілося б, нокаутом… Але, тим не менш, впевнена, беззаперечна і переконлива перемога Володі Кличка над Повєткіним! Україна перемогла Росію! З цим і вітаємо!

Володимир Кличко у 12 раундовому поєдинку за очками переміг росіянина Алєксандра Повєткіна у бою, який проходив у Москві. Отже, українець відстояв титули чемпіона світу за версіями WBA/WBO/IBF/IBO.

Кличко

“Олімпійський” у Москві прийняв найбажаніший бій супертяжів після двобою Кличка-старшого та Ленноса Льюїса. Увесь останній місяць російські ЗМІ кожень день видавали думку місцевих експертів та екс-суперників Кличка, що росіянин зможе побити українця, що він його нокаутує. Лише сам Володимир Кличко перед поєдинком був небагатослівний і казав, що все покаже ринг. Повєткін також багато не став балакати, лише зазначав, що готовий до бою і до перемоги.

Сам поєдинок вийшов таким, як про нього казали напередодні фахівці боксу. Кличко боксував як професор, а Повєткіну не вдалося нічого видумати проти лівого прямого від українця та його захисту в клінчах. Кличко провів усю 12-раундову дистанцію як за конспектом, і не дав своєму супернику потрясти себе ударом.

Не допоміг росіянину і тренер Тайсона. На зразок “Залізного Майка” Повєткін намагався виструбувати з ударом, але це все проходило повз Володимира, або ж зустрічало його руки. Картина бою від першого раунду до 12-го майже була однакова. Кличко тримався на дистанції, виставяючи свою ліву і відразу в`язався як тільки росіянин ішов на зближення.

У другому раунді Кличко тикнув лівою “Русского Вітязя” і той вперше побував у нокдауні. Сьомий раунд міг стати кінцем славної історії “Русского вітязя”. На початку раунду Кличко двічі пробиває Повєткіна і відштовхнув його, росіянин падає і суддя фіксує нокдаун. У цьому ж раунді Кличко ще двічі відравляє свого суперника в нокдаун і Повєткін знову зблизився з підлогою рингу, але рефері бій не зупинив, а Володя не добив свого опонента.

У восьмому раунді Кличко не пішов добивати Повєткіна, а методично раз за разом втикав у голову росіянина удари. В 11-му раунді Кличко отримує попередження за поштовх свого суперника. 12-й раунд і Повєткін пішов ва-банк, стрибав, штовхався, боровся, але влучити у Володимира своїм разючим ударом, який ми так і не побачили, не зміг.

Після закінчення бою усі троє суддів віддали перемогу Володимиру Кличку з однаковим рахунком – 119:104. Коли ж рефері підняв руку українцю, весь зал свистів, і Кличко вирішив подякувати уболівальникам за підтримку, але ще більш був заглушений улюканнями. Далі виручив українця його опонент Повєткін, який взяв мікрофон і сказав, що буде більше тренуватися і переможе укранця, а потім додав: Володя сьогодні був сильніше.

Для Володимира Кличка ця перемога стала 64-ю.

champion.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.