Doc.ua запис до лікаря

Кілька нових газових родовищ виявили на Закарпатті

газПАТ «Укргазвидобування» проводить обстеження Закарпатської області щодо перспективності на видобуток природного газу.

“Так, на околиці с.Біла Церква (Рахівський район) фахівці товариства відкрили родовище з дебетом до 50 тисяч кубометрів газу на добу. Зараз ведуться роботи щодо подачі газу від відкритого родовища до смт. Солотвино (Тячівський район) і відновлення тут газопостачання, яке діяло в період СРСР. Після цього планується побудувати газопровід від Солотвина до Білої Церкви – одного з найбільших сіл Рахівщини, яке досі не газифіковане”, – зазначає очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті.

“Газові родовища (11 свердловин із дебетом до 60 тисяч кубометрів на добу) виявлені також у Великоберезнянському районі біля с.Тихий, – повідомляє Геннадій Москаль. –  Пошукові роботи ведуться і в інших районах Закарпаття. На вчорашній сесії обласної ради депутатська більшість дала дозвіл ПАТ «Укргазвидобування» на розробку виявлених родовищ газу”, – додав губернатор.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *