Керувати закарпатським СБУ призначать контрабандиста

Після буремних місяців революції, стрілянини на вулицях вітчизняної столиці та зміни державної влади, Україна потроху повертається у звичний ритм життя. І наразі невід’ємною частиною цього ритму є активна зміна очільників державних установ, структур та організацій усіх рівнів.

гелетей
Не оминув цей процес і закарпатців: когось із них звільняють, когось призначають. При чому, призначають не тільки в області, але й далеко за її межами. Наприклад, у тій же ж столиці.

Так, одне із найбільш гучних призначень останнього часу торкнулося Управління державної охорони України. На посаду його начальника призначили вже доволі одіозного Закарпатця — Валерія Гелетея. Нагадаємо, з 2007 по 2009 рік Валерій Гелетей уже обіймав це крісло. А ще раніше (з 2006 по 2007) встиг попрацювати керівником головної служби з питань діяльності правоохоронних органів Секретаріату президента України.

Тепер же, як стало відомо нашому сайту із власних джерел у силових структурах, на посаду заступника керівника Закарпатського управління СБУ призначають рідного брата Валерія Гелетея — Володимира. Того Володимира Гелетея, котрий уже був заступником начальника цієї структури і за цей час встиг прославитися чималою активністю в контрабандному полі (його і досі пов’язують із незаконними оборудками та махінаціями на кордонах). Окрім того, Володимир Гелетей був заступником начальника УБОЗ УМВС України в Закарпатській області, і, що особливо цікаво, є батьком невістки Віктора Балоги Едіти (нагадаємо, Едіта Гелетей та Андрій Балога зіграли весілля 14 вересня минулого року).

Словом, мукачівська сім’я розширюється і поступово займає своїми представниками все більше стратегічно важливих посад. Так, у випадку із братами Гелетеями, сценарій зрозумілий.

На Закарпатті Віктор Балога вже встиг прославитися серйозною манією переслідування та намаганнями захистити себе з усіх фронтів. Закарпатці про це вже давно знають. А ще знають про те, що ще з часів його роботи на посаді керівника Апарату Президента України, він користується послугами хлопців саме з Державної охорони. При чому користується за державний кошт. Без особистих охоронців Віктор Балога не виходить нікуди. Та й, власне, він рідко кудись виходить, обмежуючи власну політичну та соціальну діяльність написанням постів у соціальних мережах. Тож, вочевидь, призначення близького родича на посаду керівника Управління державної охорони України має на меті зосередити ще більше ресурсів для охорони головного мукачівця Закарпаття.

Що ж стосується свата Балоги Володимира Гелетея та його призначення на посаду заступника керівника обласного СБУ, то тут все ще зрозуміліше. По-перше, це ще один елемент у системі особистого захисту Віктора Івановича (саме цей фактор для Балоги відіграє найбільше значення). По-друге, це призначення дасть можливість повністю контролювати життя в краї та бути в курсі всіх закулісних процесів та думок. По-третє, це виведе контрабандний бізнес мукачівців на якісно новий рівень. Адже СБУ точно не матиме нічого проти їхньої діяльності.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

4 Comments

  1. маемо те що маемо!!!! в криму Аксенов та ого сепаратисти-на Закарпатті клан Балогів!!!

  2. Шановні краяни, за що Небесна сотня пролила кров на Майдані? Щоб такі як Балоги знов робили те що і раніше.Це блюзнірство та лицемірство, а найголовніше вони зплюндрували, зтоптали з землею память за загиблими, котрі мріяли за чисту Україну, без мерзотних корупціонерів, котр і довели Україну до світової війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.