Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України Віктор Бедь провів зустріч з Павлом Федакою

Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України Віктор Бедь провів зустріч з Павлом Федакою

20 жовтня 2020 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, провів зустріч із Павлом Павловичем Федакою, головою Закарпатської крайової «Просвіти», кандидатом на посаду Ужгородського міського голови від національних сил, на місцевих виборах 25 жовтня ц. р.

В ході зустрічі було обговорено питання співпраці єпархії та Закарпатської крайової «Просвіти» на ниві духовно-патріотичного та національно-просвітницького виховання молоді, а також щодо підтримки міжконфесійного миру та злагоди.

В свою чергу Павло Федака розповів про свою передвиборчу програму на посаді Ужгородського міського голови, а Преосвященніший єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор Бедь благословив його і побажав чесної перемоги на виборах.

На завершення зустрічі владика Віктор подарував Павлу Федаці Біблію, біблійні оповідання на українській мові та іконки – ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця», святого апостола українського Андрія Первозваного та святого благовірного Петра Конашевича-Сагайдачного, Гетьмана України.

Зустріч пройшла у дружній та теплій обстановці.

Повідомляє пресслужба МКЄ ПЦУ

Павло Федака щиро подякував Владиці Віктору і висловив впевненість в тому, національні сили докладуть максимум зусиль для реалізації обговорених питань

/

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *