Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь взяв участь у презентації книги Павла Федаки «Закарпатська «Просвіта» у постатях її діячів (1920 – 2020)»

Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь взяв участь у презентації книги Павла Федаки «Закарпатська «Просвіта» у постатях її діячів (1920 – 2020)»

18 вересня 2020 року, на Ужгородському фестивалі «Книга-Фест 2020», переможцем у номінації «Гран-прі» став відомий український громадсько-політичний і культурний діяч, історик, науковець, Почесний голова крайової «Просвіти» Павло Михайлович Федака, за написання та видання книги «Закарпатська «Просвіта» у постатях її діячів (1920 – 2020)».

Участь у презентації вище зазначеної книги та нагороджені її автора – Павла Михайловича Федаки, прийняв і Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті.

У своєму вітальному слові Преосвященніший владика Віктор Бедь зупинився на достойному життєву шляху Павла Михайловича Федаки, розповів про його патріотичну, наукову та державницьку діяльність, участь у національно-визвольних змаганнях кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, особистий внесок у відродження, розвиток та утвердження історичної крайової «Просвіти», а також високо оцінив написану та видану ним книгу. Також владика Віктор подякував Павлу Михайловичу за його патріотичну позицію, гідне життя та працю, та закликав на нього і його рідних Боже благословення.

Участь у презентації книги також прийняли науковці, громадсько-політичні та культурні діячі, видавці та представники патріотичної громадськості.

Пресслужба МКЄ ПЦУ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *