Керманич УжНУ знову грається в політику

Керманич УжНУ знову грається в політику

доктор смоланкаВсі ми добре пам’ятаємо безславний похід на вибори народних депутатів 2012 р. професора Володимира Смоланки. Тоді Віктор Балога використав відомого лікаря, як технічного кандидата іншого свого висуванця Павла Чучки і тоді професор знявся на користь сільського голови Баранинців.

Зараз Володимира Смоланку знову втягнули в політичні ігрища але вже не самого, а разом з цілим колективом УжНУ

11.04.2014 року о 16.00 у приміщені ректорату УжНУ відбулось засідання Громадської ради при ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

Згідно з порядком денним:

1. Дообрали членів Громадської ради.
2. Обговорили концепцію діяльності Громадської ради при ДВНЗ «Ужгородський національний університет».
3. Остаточно обговорили і затвердели Положення Громадської ради при ДВНЗ «Ужгородський національний університет».
4. Заслухали про хід реалізації резолюції круглого столу від 19 березня 2014 року.
5. Обговорили форми взаємодії Громадської ради при ДВНЗ «Ужгородський національний університет» з органами трудового колективу, профспілковою організацією та органами студентського самоврядування.

 В результаті обговорень, в присутніх виникло запитання відповідно до пункту №5  резолюції круглого столу від 19 березня 2014 року, де говориться про висловлення не бажання громадськості відносно прийняття активної участі керівництва УжНУ в політичних процесах. Дана резолюція була передана ректору.

 Як стало відомо, в постанові ЦВК №234 від 9.04.14 довіреною особою кандидата на пост президента України Порошенко на виборчому окрузі №69 став Смоланка Володимир Іванович, член партії Єдиний Центр, в.о. ректора УжНУ, депутат обласної ради, доктор медичних наук.  Це говорить про те, що дана поважна людина має намір активно займатись ще й політичними справами. Фактично по цій причині і відбулось обурення громадськості при керуванні попереднім ректором, по причині чого його і відсторонили від роботи….  

Політика – політикам, освіта – освітянам!

uzpravda.org

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *