Керівництво Ужанського нацпарку в Закарпатській ОДА провело бесіду про мародерів, які нищать майно установи (фото)

Керівництво Ужанського нацпарку в Закарпатській ОДА провело бесіду про мародерів, які нищать майно установи (фото)

У мережі з’явилися світлини із занедбаними місцями відпочинку в Ужанському національному природньому паркові.

Віталій Цвігун, заступник голови Закарпатської ОДА розбирався у ситуації. Провів нараду із керівництвом парку. За словами представників нацпарку, рекреаційні споруди відновлені, а фото, що опубліковані у соціальній мережі, були зроблені до відновлюваних робіт.

Віталій Цвігун:

 

 

 

 

 

“Надав наступні доручення:

Надати фото підтвердження стану об’єктів туристично-рекреаційної інфраструктури на місці падіння метеориту «Княгиня» та пропозиції щодо підтриманні їх у належному стані

Звернутись до правоохоронних органів щодо приділення більшої уваги до правопорушень, які відбуваються на території Ужанського НПП

Звернутись до Мінекології щодо збільшення фінансування нацпарку (зараз складає 7% від запланованого)

❗️Крім того, зосередив увагу керівництва парку на неприпустимості перебування об’єктів інфраструктури у занедбаному стані та необхідності негайного реагування із залученням відповідних компетентних органів.” Повідомляється на ФБ сторінці Закарпатської ОДА .

/

Віктор Биркович повідомив Віталія Цвігуна, що за руйнацією туристичної інфраструктури стоїть колишній працівник СБУ у Закарпатській області Владислав Каменца, як відомо з оперативних джерел звільнений зі служби за торгівлю людьми та контрабанду, який претендував на посаду директора Ужанського парку. Метою його дій є відсторонення керівництва нацпарку від посади з метою доступу злочинних елементів до кордону.

Так виглядає “робота” мародерів.

Черговий випадок шахрайських дій зі сторони особи, яка свого часу «представлялася»керівником Закарпатського округу Всеукраїнського союзу ветеранів АТО та помічником народного депутата. Цього разу Владислав Каменца намагався запевнити бухгалтера Ужанського нацпарку, що він є завкадрами підприємства і просив внести його у відомість на отримання заробітної плати. Але ганебно втік коли заступник директора установи Марина Заяць викликала поліцію та адвоката.

Опубликовано Трибуна Четверг, 16 января 2020 г.

Закарпатські Атовці вивели на чисту воду шахрая, який представляється Головою Закарпатського округу Всеукраїнського союзу ветеранів АТО. В Закарпатському військовому комісаріаті повідомляють, що Владислав Каменца не значиться у списках учасників Антитерористичної операції. Отже Каменца є самозванцем, який прикривається атовською організацією. За такі речі у атовців дуже короткі розмови. В'ячеслав Харченко назвав його пристосуванцем і мерзотою, яка ганьбить добре ім'я атовців. Також Владислав Каменца представлявся помічником народного депутата Андрія Лозового. Прес-служба Радикальної партії поінформувала, що Владислав Каменца не є помічником народного депутата Андрія Лозового, посвідчення, яке в нього підлягає вилученню. На сайті Верховної Ради його немає у списку помічників нардепа Лозового. Закарпатські Атовці просять небайдужих громадян виявляти таких шахраїв і інформувати про них широкий загал.

Опубликовано Трибуна Среда, 30 августа 2017 г.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *