Керівник поліції Закарпаття розповів про боротьбу з незаконним гральним бізнесом в області

Керівник поліції Закарпаття розповів про боротьбу з незаконним гральним бізнесом в області

Сьогодні, 16 січня у Закарпатській облдержадміністрації відбувся брифінг щодо боротьби з тіньовою економікою в області, зокрема з функціонуванням нелегальних автозаправних станцій та гральним бізнесом.

У брифінгу взяли участь в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації Олексій Гетманенко, начальник Головного управління Національної поліції краю Олександр Канцідайло, начальник Головного управління Державної фіскальної служби Олексій Петріченко та в.о. прокурора Закарпатської області Андрій Манькут.

Під час виступу керівник поліції Закарпаття розповів про результати роботи поліцейських на виконання доручення Уряду та проведення перевірки діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу.

Зокрема, правоохоронцями Закарпаття припинено діяльність майже 350 закладів, у яких надавались послуги грального бізнесу на усій території області. Під час обшукових заходів вилучено понад 340 одиниць грального обладнання (комп’ютери, системні блоки, столи для гри в покер та іншу техніку). За вказаними фактами станом на сьогодні розпочато 15 кримінальних проваджень, з них 13 — за ст.203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття забороненими видами господарської діяльності).

Окремо начальник поліції Олександр Канцідайло подякував небайдужим громадянам, які не залишаються в стороні, та допомагають правоохоронцям виявляти гральні «точки».

«Діяльність по виявленню гральних закладів ведеться систематично. Вся інформація, яка надходить від громадян, через моніторинг соцмереж, Інтернет-сайтів, коментарів — перевіряється”, – підсумував полковник поліції.

У цьому контексті начальник ГУНП в Закарпатській області від імені Нацполіції закликав громадян повідомляти в правоохоронні органи про адреси розташування незаконних гральних закладів у разі їх виявлення.

Також на зустрічі із журналістами було розглянуто питання функціонування нелегальних АЗС, їхню ліквідацію та відповідно демонтаж обладнання автозаправних станцій та пунктів на території регіону.

Робота правоохоронців та обласної влади Закарпаття — злагоджена та координована, тож на усі випадки чи маніпуляції з боку недобросовісних громадян, реакція правоохоронців буде принциповою, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *