Керівник Офісу Орбана відвідав Закарпаття

Керівник Офісу Орбана відвідав Закарпаття
Про перебування на Закарпатті керівника Офісу прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана Ґергея Гуляша інформує пресслужба Закарпатської обласної ради, повідомляючи про переобрання єпископом Закарпатської реформатської церкви Олександра Зана-Фабіана.
Правда у тексті розповсюдженому облрадою повідомлено, що Гергель Гуляш є віце-спікером Національних Зборів Угорщини:
“Дуже важливо було почути слова присутнього на події віце-спікера Національних Зборів Угорщини Гергеля Гуляша про те, що Угорщина підтримує право України на незалежність, засуджує агресію росії проти України та вимагатиме справедливого трибуналу для військових злочинців”, – зауважив голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.
Голова Закарпатської облради закликав присутніх не піддаватися на провокації, триматися разом та зберегти Україну і мир.
 Павло Федака з цього приводу зазначив у своєму телеграм-каналі (https://t.me/P_Fedaka/347), що  контексті останніх заяв Віктора Орбана про Україну, як «нічийну землю», дуже позитивний меседж від угорського чиновника, хоча знаючи Володимира Чубірка можна припустити, що він на власний розсуд переклав слова Ґергея Гуляша.
❗️Чекаємо на підтвердження інформації.

❗️❗️ Оновлено: Інформація розповсюджена Володимиром Чубірком 100 відсотково відповідає дійсності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *