«Карпатський експрес» здійснив пробний заїзд від Рахова до румунського Валя-Вішеулуй (відео)

«Карпатський експрес» здійснив пробний заїзд від Рахова до румунського Валя-Вішеулуй (відео)
“За проєктом «Карпатський експрес» здійснили перший пробний заїзд потяга на ділянці Рахів – Ділове – Валя-Вішеулуй (Румунія).
Нещодавно там завершили ремонтно-відновлювальні роботи, й на початку грудня маршрут вже повноцінно функціонуватиме. Укрзалізниця планує запустити два рейси на день із можливістю пересадки пасажирів на поїзди в Румунії, зокрема до станцій Сігет, Клуж та Бухарест.
Сучасний потяг сконструювали в Україні, тож 40 хвилин дороги від Рахова до Валі-Вішеулуй минатимуть у максимально комфортних умовах і з гарними краєвидами. Водночас прикордонний та митний контроль здійснюватимуть одразу при посадці.
Дякую нашим румунським друзям за всебічну підтримку й ефективну роботу в межах проєкту «Карпатський експрес». Це лише один із етапів реалізації масштабної ініціативи, тож працюємо в такому ж темпі й далі”.
Укрзалізниця планує виконувати два рейси на день з можливістю пересадки пасажирів на поїзди румунської залізниці CFR. Від Валі-Вішеулуй щодня курсують поїзди до станцій Сігет, Клуж та Бухарест.

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.