«Карпатська Січ» та волонтери Закарпаття подарували дітям спортінвентар.

1 Активісти ”Карпатської Січі” разом з волонтерами Закарпаття завітали в дитячий табір у Дубриничах, де відпочивають діти Перечинської та Часлівецької школи-інтернату дітей з вадами здоров’я.
Волонтери та січовики подарували дітям спортінвертар та пограли разом в  футбол, волейбол, бадмінтон та настільний теніс, а також протягом змагань та ігор роздавали дітям солодощі.
Активіст ”Карпатської Січі” Антон зазначив: “Важливим є фізичний розвиток за будь-яких обставин. Ми маємо показати молоді, що потрібно розвиватися незважаючи на обставини. Молодь має зробити для себе вибір: спиватися в клубах і деградувати чи вести здоровий, гідний стиль життя. Ми намагаємось схилити майбутні покоління до правильного шляху.”
Провівши день із цими дітлахами, ми змогли відчути всю трагічність їхнього життя. Дехто позбавлений материнської опіки, а хтось має вроджені вади здоров’я, ці діти залишились самі в доросолому світі. Саме тому, для них є важливе просте спілкування з людьми за межами притулку. Це набагато важливіше за різного роду подарунків.
Притулки деколи фінансуються бізнесменами чи благодійними фондами, але іграшки не замінюють спілкування з однолітками. Необхідно підтримувати їх, допомгати їм вливатися в суспільство, показувати, що спортом завжди можна і треба займатись, чи то розумовим, чи трішки фізичним, адже всі ми, однаково, українці.
Своїми діями ми стараємось зробити життя сиріт, хоч на деякий час, кращим і щасливішим. Є надія, що наші дії привернуть увагу населення до проблеми життя сиріт та інвалідів в дитячих притулках та їх спортивного розвитку, адже важко виживати в таких закладах в часи байдужості.
8 7 6 5 4 3 2 1 9

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *