“Карпатська Січ” провела вишкіл для підготовки бійців до зони АТО (ФОТО)

Січовики та патріоти, які відгукнулися на ініціативу СПО «Карпатська Січ» пройшли військово-патріотичний вишкіл у лісах Великоберезнянщини.

Метою табору було здобуття військових та бійцівських навичок, тренування добровольців до поїздки на Схід. Група, яка пройшла підготовку не лише табором, буде відправлена вже цього тижня в зону АТО.

Протягом чотирьох днів півсотні учасників таборування з різних кінців Закарпаття навчалися та тренувалися у в мальовничій гірській місцевості. Завдяки ефективному плануванню та організації вдалося втілити в життя напружену програму, розраховану на комплексне виховання та навчання патріотів.

Відбулися лекції та дискусії на різну тематику, практичні заняття, спаринги, ножовий та рукопашний бої, вогнева підготовка, тактичні заняття, страйкбол, пейнтбол, теренова гра. І це далеко не весь перелік того, чим займалися учасники табору.

Життя в наметах, примхи погоди, спільне переборювання труднощів посприяли спілкуванню між учасниками, здруживши їх. На згадку всім залишилися нові знання та навички, багато нових друзів і повні наплічники нових вражень.

Загалом, основне завдання табору було виконано. Табір дав уявлення, що таке дисципліна та самоорганізація. Після різного роду занять, вишколів і турнірів, всі готові з новими силами поринути в національну боротьбу за права українського народу, а отже, ми йдемо в правильному напрямку.

Спортивно-патріотична організація «Карпатська Січ» висловлює глибоку вдячність всім, хто не залишився байдужим і зробив свій внесок в організацію та проведення табору. Ми дякуємо всім цим людям за розуміння потреби виховання української молоді. В подальшому спортивно-патріотичний рух «Карпатська Січ» планує продовжити практику проведення таких таборів для патріотів краю.

19 17 14 13 12 11 10 8 7 4 2 25

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *