“Карпатська Січ” провела патріотичні лекції на Іршавщині (ФОТО)

Активісти СПО “Карпатська Січ” з виховною метою відвідали ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кам’янське Іршавського району та Ільницький ліцей, де для учнів 8-11 класів було проведено патріотичні лекції.

Спочатку школярів ознайомили з короткою історією Карпатської України та окремо із зародженням і діяльністю Організації народної оборони Карпатська Січ. Адже досі поширюється неправдива інформація стосовно неукраїнськості Закарпаття та відсутності в краю патріотів. Однак правдою є те, що націоналісти тут є і були у всі часи.

Так січовики плавно перейшли до розповіді про діяльність організації, котра взяла на себе відповідальність продовжити справу Героїв Карпатської України та відновити патріотичний рух на Закарпатті. Учням розповіли про етапи створення сучасної Карпатської Січі, основні засади її функціонування, напрямки діяльності та плани на майбутнє.

На стінах кожної зі шкіл висіли плакати з іменами та світлинами Героїв Небесної сотні. Січовики розповіли дітям деякі моменти перебування на майданівських барикадах та боротьбу зі злочинною владою. Школярі повинні знати своїх героїв в лице, адже ті не пошкодували віддати власні життя задля добробуту майбутніх поколінь. Основною метою ‘Карпатської Січі’ є виховання здорової патріотичної молоді, в руках якої лежить майбутнє України, та яка зуміє створити нову державу, за що, власне, і загинула Небесня сотня.

В Ільниці на уроці був присутній і голова сільської ради, котрий закликав молодь долучатись до лав Карпатської Січі, адже свідома молодь повинна бути єдиною та має спільно поширювати ідеї здорового способу життя і націоналізму.

Наостанок школам було передано різного типу книги : патріотичні, історичні, художню літературу, казки тощо в рамках програми Карпатської Січі з поширення серед молоді ідей духовного розвитку.

5.1 3 5 2 1 7

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *