Юний спортсмен з Іршавщини виборов “бронзу” на Чемпіонаті Європи з боксу

Юний спортсмен з Іршавщини виборов “бронзу” на Чемпіонаті Європи з боксу

Цьогорічний чемпіонат Європи з боксу відбувся у румунському місті Галац.

Україну представляло тринадцятеро хлопців та стільки ж дівчат. Команда нашої країни посіла друге місце. Хлопці завоювали дві золоті, три срібні та чотири бронзові медалі, дівчата мають чотири бронзові медалі. Наш земляк Володимир Горзов виборов «бронзу». У його категорії 60 кілограм виступало майже 35 чоловік. Всього ж у чемпіонаті взяло участь до 400 спортсменів із 40 країн. До речі, у місто Галац юнак поїхав з прапором Білок. Це належно оцінили усі патріоти села, із захопленням сприйняли учасники змагань.

Перший бій Володимир провів із поляком. Цей поєдинок виграв достроково. У другому бою зустрівся з ізраїльтянином і відправив суперника в нокдаун. Третій бій виграв у німця з рахунком 5:0. Четвертим суперником білківчанина був росіянин. Юнак тримався впевнено весь бій. На жаль, все-таки програв. Росіянин потім казав, що такого важкого поєдинку у нього ще не було. Отже, Володимир став бронзовим призером чемпіонату Європи з боксу. За словами білківчанина, на цьому чемпіонаті жорстка конкуренція. Психологічно усе дається дуже важко, тому що хочеш перемогти і не дозволяєш собі робити необережних і невпевнених рухів, тобто не маєш права на помилку, бо якась доля секунди може змінити весь хід бою. На чемпіонаті Європи він здобув безцінний досвід, мав змогу оцінити своїх суперників на такого потужного рівня змаганнях.

Не приховує радості від успіху Володимира головний тренер збірної області з боксу Валерій Вишньов. Каже, що наш земляк продемонстрував міцність духу, класну швидкість та відчутну силу ударів. Далися взнаки і його багаторічні тренування та виступи на змаганнях. Усе це разом, мабуть, і забезпечило такий доволі шалений успіх на чемпіонаті Європи.

За інф. irshava-news.com

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *