Юні вихованці мистецької студії “Золота палітра” представили свої роботи на виставці в Ужгородській міській бібліотеці

Юні вихованці мистецької студії “Золота палітра” представили свої роботи на виставці в Ужгородській міській бібліотеці

В Ужгородській центральній міській бібліотеці відкрилася виставка вихованців зразкової студії «Золота палітра», керівником якої є вчителька малювання УСЗОШ№ 2 Наталія Хухра.

Модератором виступила бібліотекар Андріана Гузак, яка привітала юних художників і наголосила, що це друга виставка в стінах цього закладу.

Керівниця студії Наталія Хухра розповіла історію створення студії та її вихованців, деякі з яких обрали стежину мистецтва: «Студія «Золота палітра» була започаткована в 1995 році в школі № 2 тодішнім директором Жофчаком З.З. і мені, як колишній учениці цієї школи,запропонував стати її керівником. У студії навчались дітки з 1-го по 11-ті класи. Вивчали різні техніки живопису і графіки, декоративне мистецтво(розпис на склі і на дереві, ліпку з солоного тіста і пластиліну). Багато моїх учнів обрали професію художника, дизайнера, архітектора . ..»

Вихованці студії завжди активно беруть участь і стають переможцями в різноманітних конкурсах місцевого, регіонального обласного і міжнародного рівнів. Неодноразаво організовувує виставки своїх учнів в галереях і виставкових залах Ужгорода, які мали успіх. Сама Наталія закінчила Ужгородське училище прикладного мистецтва і Львівську академію друкарства. Окрім роботи з дітками, займається дизайном і художнім розписом стін, ілюстраціями книг і листівок. У 2007 році стала переможцем І (міського) і ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Має вищу категорію і звання «Старший вчитель». На нинішній виставці представлені малюнки учнів різної вікової категорії на різні теми .

Присутні на відкритті виставки переглянули ролик про студію та її вихованців, також юні таланти були нагороджені грамотами та призами.

Привітати з відкриттям виставки прийшли також і випускники студії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *