Юна ужгородська письменниця Інна Магас презентує свою нову книжку

Юна ужгородська письменниця Інна Магас презентує свою нову книжку

18 травня о 15 :00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться презентація нової книги Інни Магас „Промов своє ім’я”.

Інна Магас – юна ужгородська письменниця. Їй 19 років, навчається в УжНУ на 2 курсі медичного факультету, спеціальність «Фармація». Вважає, що «книги – це неймовірний всесвіт, де ти можеш бути ким завгодно».

Нова книга «Промов своє ім’я» Інни Магас – це пригодницька повість про підлітків, присвячена стосункам між однолітками, друзями та батьками, про перше кохання про дружбу, про страхи, небачені таланти та незвичні здібності. Книгу видано у вигляді скетчбука, що наповнений різними цікавинками.

Анотація: «Анні ніколи не вирізнялась з-поміж однолітків. Була лише одненька особливість – вона вміла гарно малювати. Хто ж знав, що цей талант переверне її світобачення з ніг на голову? Що вона потрапить у такі місця, уява яких навіть намалювати не могла. Анні познайомиться з такими ж здібними та дізнається, що ідеальні (ну, майже!) хлопці, як у книгах, справді існують. І хто б міг подумати, що на неї чатує небезпека й на її тендітні плечі ляже відповідальна місія».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.