Doc.ua запис до лікаря

Іршавчани ратують за перевибори районної ради

іршаваСпостерігаю за подіями у районі і не можу далі мовчати. Очевидно в Багдаді не все спокійно…
На останній сесії депутати вказали своє справжнє обличчя. Децентралізація хороший крок у розвитку місцевого самоврядування але не з цим складом районної ради. Там кожному депутату закрили рота земельною ділянкою, «правильними» рішеннями судів та прокуратури, та ще купою бонусів.
Я наводив багато фактів корупції та порушень чинного законодавства Петром Петровичем Добромільським, та прокуратура навіть палець об палець не вдарила, щоб почати провадження або хоча б якесь розслідування! Згідно чинного законодавства, прокуратура мала б взяти до уваги мій матеріал, провести розслідування та надати результати перевірки. Очевидно прокуратурі м.Іршава байдуже до злодіянь чиновників.
Та чи пану Добромільському та пану Савко вирішувати долю 100 тис.району?  Всі пам`ятають недавнє минуле Івана Івановича, та ще краще на пам`яті кримінальні справи порушені проти Петра Петровича. Особливо добре пам`стається як його попідруки виводили співробітники правоохоронних органів, а потім катали його на інвалідному візку. Чи забули справи з пачечною, аптеками та землею? Дивно звучать тепер його заяви, ніби то він стояв на майдані та гинув…
Депутати на доброму гачку у районної ради. Проявом слугує те, що депутати які працюють у апараті РДА голосують проти свого очільника.
Чи мають моральне право говорити та приймати рішення про децентралізацію влади, особи, які на право та на ліво роздають майно району?
Нашому району потрібен справжній керівник, який би поклав депутатів на їх законне місце. Натомість пан В.С.Свічкар демонструє цілковиту апатію до буднів району, ігноруючи всі публічні заходи. Має в своєму розпорядженні підопічних «паперєдніків» котрі працюють на керівництво районної ради й підсовують йому хибні рішення.
У жителів району лише один вихід – перевибори районної ради, але непідкупні.

Михайло Іршавський

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *