Інформація про вибухівку в потязі “Ужгород – Київ” не підтверджується

0_k__52652“Перевірено. Мін немає!”. Саме так можна сказати про результати перевірки на вибухівку, проведену експертами в пасажирскому потязі на горському перевалі в Закарпатті, що прямував з Ужгорода до столиці…

Експерти перевірили майже усі вагони потягу та Воловецький залізничний вокзал. Наразі на місці працюють міліціонери, рятувальники, працівники районного управління СБУ та прокуратури.

Нагадаємо, поїзд 013 Ужгород – Київ зупинили у Воловці та перевіряли на наявність вибухівки. Усіх пасажирів вигнали з вагонів. На дворі сильна злива. Спочатку пасажири потягу сховалися у залізничному вокзалі, однак за кілька хвилин їх попросили звільнити зали очікування, бо з’явилася підозра про те, що вибухівка може бути у приміщені вокзалу.

Зі слів голови Воловецької райдержадміністрації Василя Култана, він переговорив з місцевими підприємцями (власниками готелів біля вокзалу) і ті готові надати пасажирам 013-го потягу притулок та напоїти гарячим чаєм.

Також цим поїздом перевозили і хворого раком 7-річного Івана Кереканича. Вони з мамою їхали до столиці, аби сісти в Борисполі на літак до Пізи, де Іванку мають зробити трансплантацію кісткового мозку. На щастя, знайшлися небайдужі, які відправились до Волівця на машині за дитиною, щоб доправити хлопця назад до обласного центру. А там на Іванка з мамою уже чекають квитки на літак до Києва. Будемо сподіватись, що перебування під дощем дитині не зашкодило і стан здоров’я не погіршиться.

Слід зазначити, що якщо потяг буде “чистим” і все-таки вирушить до Києва, то це не означає, що він таки доїде до пункту призначення. Адже до Львівської залізниці надійшла телеграма зі столиці, що у зв’язку з розмивом колії на дільниці Тетерів-Коростень Південно-Західна залізниця (з центром у Києві) технічно не може приймати поїзди з західного напрямку.

Час Закарпаття


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.