Єгор Фірсов замінив закарпатця Канцурака на посаді керманича корумпованої Держекоінспекції

Єгор Фірсов замінив закарпатця Канцурака на посаді керманича корумпованої Держекоінспекції

Колишнього народного депутата України Єгора Фірсова призначили т.в.о. голови Державної екологічної інспекції України. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну № 1074-р від 20 листопада.

У документі зазначено, що Фірсов виконуватиме обов’язки до обрання голови інспекції.

Фірсов у Facebook 21 листопада повідомив, що дістав пропозицію зайнятися реформою екологічного контролю від прем’єр-міністра Олексія Гончарука чотири місяці тому.

“Вникнувши в процес, упевнено скажу, що екоінспекція – один із найкорумпованіших органів у країні. Гірше становище тільки в… Хоча ні, нічого не може бути гірше за ситуацію, коли оклад у інспектора 3500 грн, а накласти санкцію він може на кілька мільйонів. В інспекції досі працюють люди злих геніїв української корупції, кадрове питання – це проблема номер один. Звичайно, для того, щоб розчистити завали і хоч якось налагодити роботу органу, доведеться витратити багато нервів і сил”, – написав він.

/

Фірсов повідомив, що братиме участь у конкурсі на посаду голови інспекції.

До цього т.в.о. голови Держекоінспекції був Віктор Канцурак, за яким тягнувся “корупційний шлейф”. Днями учасники бойових дій на Сході України звернулися до Президента України В.Зеленського, Прем’єр – Міністра Гончарука О., Генерального прокурора України Рябошапки Р., Міністра енергетики та захисту довкіллі України Оржеля О., Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики з приводу звільнення Віктора Канцурака з посади виконуючого обов’язки голови Держекоінспекції України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *