«Єдиний Центр» в Ужгородській міськраді закликав позбутися посади ставленика Балоги Іштвана Цапа (відео)

«Єдиний Центр» в Ужгородській міськраді закликав позбутися посади ставленика Балоги Іштвана Цапа (відео)

Представник «Єдиного центру» в Ужгородській міській раді Сергій Фрінт закликав депутатський корпус підтримати рішення про скорочення посади першого заступника Ужгородського міського голови, яку обіймає ставленик Віктора Балоги Іштван Цап. Свою пропозицію Сергій Фрінт аргументував тим, що Іштван Цап мав одразу після обвинувачення у отриманні хабара та рішення суду про тримання під вартою у січні 2017 року, мав написати заяву на звільнення із займаної посади і не політизувати дане питання.
Сергій Фрінт повідомив що й інші його колеги в міськраді з “Єдиного Центру” дотримуються подібної думки.

“ЄЦ” вирішив не плямувати свою репутацію зв’язками з одіозним чиновником.

Нагадаємо, що І.Цап є підозрюваним у кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 КК (отримання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великих розмірах). 31 січня 2017 року рішенням Ужгородського міськрайонного суду посадовця відсторонили від виконання службових обов’язків.

10 лютого рішенням Апеляційного суду Закарпатської області першому заступнику міського голови Ужгорода було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, однак І.Цап вніс заставу у сумі 240 тисяч гривень

“ЄЦ” вирішив не плямувати свою репутацію зв’язками з одіозним …

«Єдиний Центр» в Ужгородській міськраді закликав позбутися посади ставленика Балоги Іштвана Цапа (відео)Представник «Єдиного центру» в Ужгородській міській раді Сергій Фрінт закликав депутатський корпус підтримати рішення про скорочення посади першого заступника Ужгородського міського голови, яку обіймає ставленик Віктора Балоги Іштван Цап. Свою пропозицію Сергій Фрінт аргументував тим, що Іштван Цап мав одразу після обвинувачення у отриманні хабара та рішення суду про тримання під вартою у січні 2017 року,написати заяву на звільнення із займаної посади і не політизувати дане питання. Сергій Фрінт повідомив що й інші його колеги в міськраді з "Єдиного Центру" дотримуються подібної думки.

Опубліковано Трибуна 21 грудня 2017 р.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *